O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Návštěva keramické dílny

Návštěva keramické dílnyTento měsíc jsme využili nevlídného počasí k návštěvě keramické dílny v naší škole. Děti se na tuto akci velmi těšily. Protože se pomalu blíží období Velikonoc, zvolili jsme vykrajovátka s touto tématikou. Z jemné hlíny děti za pomoci dospělých zkoušely válet a následně vykrajovat vajíčka, motýlky, slepičky, kuřátka a další motivy s touto tématikou. Velmi se všichni snažili a už se těší na finální výrobek. Tato akce se nám moc líbila a určitě ji rádi zopakujeme. 

Zpracovala S. Kodajková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.