Halloween

HalloweenMísto odpolední vycházky jsme si připomněli Helloweenský svátek. Řekli jsme si, co je to za svátek, kde vznikl a proč se vlastně slaví. Oslava svátku Helloween proběhla v multifunkční učebně naší školy. Všichni jsme byli v maskách a bylo jasné, že je tento svátek u dětí jeden z neoblíbenějších. Při oslavě svátku si děti zasoutěžily v několika tanečních disciplínách.

Například taneční soutěž s tenisovým míčkem, s podložkou, s dýní a také taneční soutěž sochy a molekuly. Také jsme soutěžili v malování na nafouknutý balónek lihovým fixem, kde se děti snažily namalovat na balónek obličej helloweenské dýně. Nakonec jsme se společně na památku vyfotili a vyhodnotili krásné odpoledne v maskách.
Za ŠD zpracovala: H. Kořánová, DiS.