O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Halloween

HalloweenMísto odpolední vycházky jsme si připomněli Helloweenský svátek. Řekli jsme si, co je to za svátek, kde vznikl a proč se vlastně slaví. Oslava svátku Helloween proběhla v multifunkční učebně naší školy. Všichni jsme byli v maskách a bylo jasné, že je tento svátek u dětí jeden z neoblíbenějších. Při oslavě svátku si děti zasoutěžily v několika tanečních disciplínách.

Například taneční soutěž s tenisovým míčkem, s podložkou, s dýní a také taneční soutěž sochy a molekuly. Také jsme soutěžili v malování na nafouknutý balónek lihovým fixem, kde se děti snažily namalovat na balónek obličej helloweenské dýně. Nakonec jsme se společně na památku vyfotili a vyhodnotili krásné odpoledne v maskách.
Za ŠD zpracovala: H. Kořánová, DiS.

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.