Odpolední vycházka

Odpolední vycházkaNaše odpolední vycházky jsou velmi pestré. Jednoho krásného, slunečného odpoledne jsme se vydali k Cirkusu Humberto navštívit ZOO se zvěřincem. Největší pýchou zvěřince jsou lvi. U dětí jedny z nejvíc oblíbených zvířat jsou medvědi a ještě k tomu ti, co umí jezdit na koloběžce a skateboardu. Za odměnu dostávají kostku cukru. To pak poděkují zvednutím své tlapy na důkaz, že jsou spokojeni.

Dále cirkus chová kamerunské a syrské kozičky, koně a poníky, jednohrbí a dvouhrbí velbloudi a dokonce jsme viděli dvouměsíční mládě velblouda, které bylo velmi roztomilé a mělo černou barvu. Další chloubou cirkusu jsou lamy, královští pudli a opice. Děti se nemohly od zvířat odtrhnout. Měly potřebu se zvířátek dotýkat a hladit je. Při zpáteční cestě byly plné dojmů a zážitků.
Zpracovala za ŠD: Herta Kořánová, DiS.