O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Sluníčkové zprávičky z I.oddělení školní družiny - měsíc září

Sluníčkové zprávičky z I.oddělení školní družiny - měsíc září1.Představujeme se - taková je naše vizitka. Jsme sportovci, sportujeme každý den, sport nás zkrátka baví.
Protáhneme tělíčko,
zaběháme maličko.
Cvičení nás zkrátka baví,
jsme veselí a stále zdraví

 

 

2. Skákací hrad
V rámci zájmového dne školy byl, k radosti všech dětí, objednán nafukovací hrad. I naše družinka si šla zaskákat. To bylo něco! Tolik rozzářených dětských oček, šťastných úsměvů a neutuchající dětské energie. Skotačení bylo super!

3. Týden mobility
K týdnu mobility město KV uspořádalo Den otevřených dveří ve Světě záchranářů. Toho jsme s radostí využili k jeho návštěvě. Průvodci na místě dětem zapůjčili dětské dopravní prostředky - kola, koloběžky, odrážedla a šlapací káry. Všechny děti byly vybaveny ochrannou helmou a vyrazily " do provozu" procvičit se v dovednostech ovládání "vozidla" a znalostech pravidel silničního provozu. Ne všem se obojí dařilo, ale nakonec všichni dojeli do "garáže" v pořádku.Celé odpoledne se nám u záchranářů velmi líbilo a moc jsme si ho užili.

4. Schodoběh
Abychom udělali něco pro zdraví, pořádáme schodoběh. Běh do schodů prohřeje tělo, prokrví svaly a posílí srdíčko. Nově opravené a vzorně zametené schody vedle magistrátu k závodění přímo vybízejí. Na start se postavili všichni a do cíle na vršku doběhli také všichni. A jak závod dopadl? Nejrychlejší byl sportovec Mireček, na druhém místě závodník Míša a na třetím sportovkyně Maya. Všem blahopřejeme k úspěšnému zvládnutí závodu. Diplom a malá odměna je připravena pro všechny závodníky. Všechny 4 zprávičky zapsala O.Barvířová

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.