Práce s přírodním materiálem

Práce s přírodním materiálemPři jedné z vycházek do lesa jsme nasbírali odřezky ze stromů. Lesníci při odklízení pohromy z vichřice zanechali odřezky, které se nám velmi zalíbily a hned jsme si představovali, co by mohly tyto kousky dřeva znázorňovat. Matýsek měl kousek, který se velmi podobal kohoutkovi. Honzík měl krásný kus melounu, Nikolka rybičku, Otík slepičku a Kačenka pro změnu lodičku. Po vycházce děti byly natěšené, až si svůj kousek začnou vybarvovat. Pracovali jsme temperovou barvou a moc nás práce bavila. Děti byly nadšené ze svého díla. Naučily se vnímat přírodu, kterou tak moc potřebujeme ke svému životu.

Za ŠD zpracovala: H. Kořánová

|detail=5|displayname=0|displaydetail=1|displaydownload=0|displaybuttons=1|displaydescription=0|displayimgrating=0}