EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Školní družina

Halloween

HalloweenMísto odpolední vycházky jsme si připomněli Helloweenský svátek. Řekli jsme si, co je to za svátek, kde vznikl a proč se vlastně slaví. Oslava svátku Helloween proběhla v multifunkční učebně naší školy. Všichni jsme byli v maskách a bylo jasné, že je tento svátek u dětí jeden z neoblíbenějších. Při oslavě svátku si děti zasoutěžily v několika tanečních disciplínách.

Číst dál: Halloween

Práce s přírodním materiálem

Práce s přírodním materiálemNa jedné z odpoledních vycházek jsme nasbírali potřebný materiál pro výrobu obrázků. Společně jsme listy dali lisovat a po nějaké době jsme mohli začít vyrábět naše obrázky. Nezapomněli jsme ani na Halloweenskou výzdobu oken a třídy.
Pro ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Práce s přírodním materiálem

Obora u centra sv. Linhart

Obora u centra sv. LinhartKrásná pozorovatelna nabízí dospělým i dětem ojedinělý pohled na zvířata i krajinu pohledem shora. K tomuto účelu slouží soustava můstků, která místy vyvede stezku až do šesti metrové výšky. Obora má tři části a my jsme byli u obory s divokými prasaty, kde jsme spatřili čerstvě narozená pruhovaná selátka. Nezapomenutelný zážitek jsme si odnesli z odpolední vycházky. Děti se nemohly od prasátek odtrhnout.
Pro ŠD zpracovala: H.Kořánová, DiS.

Číst dál: Obora u centra sv. Linhart

Orientační běh v lese

Orientační běh v leseDalším sportovním kláním byl orientační běh lesem, kde bylo úkolem splnit pořadí čísel. Žádné nevynechat a samozřejmě trať zvládnout v co nejkratším čase. Úplně nejrychlejší byl Martin. Za jejich pěkné výkony byli vítězové odměněni medailí a i všichni ostatní za snahu a obdrželi menší odměnu.
Za ŠD zpracovala: H.Kořánová. DiS.

Číst dál: Orientační běh v lese

Pouštění draka

Pouštění drakaJednou z odpoledních vycházek na sokolský vrch jsme si zpestřili pouštěním draka. Protože počasí přálo a vítr správně fičel, létali nám draci opravdu dobře a hodně vysoko. Děti z toho měly velikou radost.
Za ŠD zpracovala H.Kořánová

Číst dál: Pouštění draka

Návštěva knihovny

Návštěva knihovnyKoncem září jsme navštívili městskou knihovnu v Tuhnicích, kde se nám věnovala paní knihovnice. Ochotně nás provedla celou knihovnou a pak nám ukázala a představila několik velmi zajímavých knih, ze kterých jsme si tři vybrali a ty si také zapůjčili. Děti si pak zapůjčené knihy hrdě odnášely a ihned po příchodu do družiny žadonily o jejich četbu.
Za ŠD zpracovala. H. Kořánová, DiS.

Číst dál: Návštěva knihovny

Den stromů

Den stromůVe starých stromech,
jsou psány příběhy,
v zelených domech,
v rozhlednách krajiny.
Když vítr listy rozvlní,
do krajiny slova plují,
příběhy první i poslední,

Číst dál: Den stromů

Podzimní orientační běh

Podzimní orientační běhI. a II. oddělení ŠD uspořádalo orientační běh. Nádherné počasí a kouzelná podzimní příroda nás vylákala do nedalekého lesíku na Sokolském vrchu. Paní vychovatelky za aktivní pomoci všech dětí připravily běžeckou trasu mezi stromy. Úkolem běžců bylo proběhnout trasu podle čísel na stromech za co nejkratší čas. Každý běžec obdržel startovní číslo a závod mohl začít.

Číst dál: Podzimní orientační běh

HOPA HOPA

HOPA HOPAV pátek dne 19.10.2018 navštívilo III. a IV. oddělení ŠD zábavní dětské centrum HOPA HOPA ve Staré Roli. Děti si užily zábavy na klouzačkách s balónky, na skákacím hradu i elektrických autíček. Po skončení akce byly děti příjemně unaveny, ale šťastné, že si užily pohodové odpoledne.
vychovatelka Andrea Hrušková

 

Číst dál: HOPA HOPA

NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠD

NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠDK podzimu patří jednoznačně kromě dalších aktivit i pouštění draka. Jelikož máme letos překrásné, bezvětrnné počasí, byli jsme nuceni trochu improvizovat. Děti se aktivně podílely na výrobě makety pro soutěž - NAKRM DRAKA. Zábavné odpoledne si všichni náramně užili a každý účastník si odnesl diplom a malou laskominu.
S. Kodajková

Číst dál: NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠD

Schodoběh 2018

Schodoběh 2018Protože jsme na středu naplánovali tradiční schodoběh, objednali jsme si na něj i pěkné počasí. Schodoběhu se letos zúčastnilo I., II., III. a i IV. oddělení. Závodníků bylo tedy opravdu hodně.
Běžci, seřazeni pod schody u Magistrátu města, vyběhli za pokřiku: „start“ a doslova překonávali sami sebe. Někteří zkušenější a starší děti zdolávaly schody po dvou a za hlasitého povzbuzování ostatních.

Číst dál: Schodoběh 2018

Odpolední vycházka

Odpolední vycházkaNaše odpolední vycházky jsou velmi pestré. Jednoho krásného, slunečného odpoledne jsme se vydali k Cirkusu Humberto navštívit ZOO se zvěřincem. Největší pýchou zvěřince jsou lvi. U dětí jedny z nejvíc oblíbených zvířat jsou medvědi a ještě k tomu ti, co umí jezdit na koloběžce a skateboardu. Za odměnu dostávají kostku cukru. To pak poděkují zvednutím své tlapy na důkaz, že jsou spokojeni.

Číst dál: Odpolední vycházka

Podzimní radovánky

Podzimní radovánkyV rámci zájmového dne, pořádaného naší školou jsme s nadšením přivítali možnost využítí skákacího hradu, který byl k dispozici po celý den všem našim dětem. Počasí nám přálo a všichni si tento zážitek náramně užili.

Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Podzimní radovánky

Úklid v okolí školy

Úklid v okolí školy22. dubna DEN ZEMĚ. My jsme si tento svátek rozdělili do vícero dnů. První den děti pracovaly ve skupinách, určovaly, co je správně, co špatně a proč. Třídily odpad do správných popelnic. Poslechli jsme si píseň„ Chválím Tě Země má“ ( Svěrák a Uhlíř).

Číst dál: Úklid v okolí školy

Vycházka do lesa

Vycházka do lesaPři odpolední vycházce jsme se vydali do lesa za zvířátky. Obora rozkládající se na ploše téměř sedmi desítek hektarů nabízí návštěvníkům kromě klasické pozorovatelny i ojedinělý pohled na zvířata a krajinu a to je pohled shora po celou dobu procházky oborou. Dřevěná stezka díky soustavě můstků dosahuje místy šestimetrovou výšku. Obora je dělená do tří částí.

Číst dál: Vycházka do lesa

Práce s přírodním materiálem

Práce s přírodním materiálemPři jedné z vycházek do lesa jsme nasbírali odřezky ze stromů. Lesníci při odklízení pohromy z vichřice zanechali odřezky, které se nám velmi zalíbily a hned jsme si představovali, co by mohly tyto kousky dřeva znázorňovat. Matýsek měl kousek, který se velmi podobal kohoutkovi. Honzík měl krásný kus melounu, Nikolka rybičku, Otík slepičku a Kačenka pro změnu lodičku. Po vycházce děti byly natěšené, až si svůj kousek začnou vybarvovat. Pracovali jsme temperovou barvou a moc nás práce bavila. Děti byly nadšené ze svého díla. Naučily se vnímat přírodu, kterou tak moc potřebujeme ke svému životu.

Za ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Práce s přírodním materiálem

Vycházka na Meandr

Vycházka na MeandrAreál se rozkládá na ploše 8,6 ha. Park vznikl revitalizací ploch bývalého zahradnictví v meandru řeky Ohře v Tuhnicích. Historicky se zde nacházelo zahradnictví, kde se pěstovala převážně zelenina. Po terénních a vegetačních úpravách plochy zde vznikl sportovně relaxační park s průtočným vodním náhonem, oválem pro in-line bruslaře a velkým dětským hřištěm. Děti si užily dětské hřiště, lanovku pro děti a lezeckou stěnu.
pro ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Vycházka na Meandr

Pokusohraní

PokusohraníJsme zvídaví, rádi objevujeme, pozorujeme a zkoušíme. Vyzkoušeli jsme si několik jednoduchých pokusů.
V zimě to byl pokus s vodou - změna tekutiny na pevnou látku. Při tomto pokusu nám pomáhala příroda, hodně mrzlo, takže voda za oknem se do rána změnila v led a v teple místnosti opět v tekutinu. Tento pokus jsme opakovali několikrát.

Číst dál: Pokusohraní

Bezpečně na kole

Bezpečně na koleVe školní družině jsme si v dubnu připomněli mimo jiné pravidla bezpečnosti silničního provozu. Na interaktivní tabuli jsme si ukázali a zopakovali jak přecházet přes přechod, kdo má na křižovatce přednost, kde si bezpečně hrát a zejména jaké vybavení musí mít naše kolo než vyjedeme z domova. A v žádném případě nezapomenout helmu!

Číst dál: Bezpečně na kole

EVVO - úklid v okolí školy a hřiště

EVVO - úklid v okolí školy a hřištěJako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili akce " chceme čisté město".
Velice rádi navštěvujeme dětské hřiště a proto jsme se zaměřili na toto místo. Prostor jsme pěkně uklidili a na závěr si zahráli naší oblíbenou košíkovou.
Za ŠD zpracovala S. Kodajková

Číst dál: EVVO - úklid v okolí školy a hřiště

ZDRAVÍČKO

ZDRAVIČKOZdravý životní styl, to je velmi důležité proto, abychom se cítili dobře. V multifunkční učebně se děti seznamovaly s jednotlivými bloky a řešily různé úkoly. Všichni velmi dobře spolupracovali a na závěr pochváleni za aktivní přístup.
Za ŠD zpracovala S. Kodajková

Číst dál: ZDRAVIČKO

Aktuality z I.oddělení ŠD

Aktuality z I.oddělení ŠDJaro už je tu a Velikonoce také. Tomu jsme přizpůsobili i výzdobu našeho oddělení. Vyrábění z papíru a malování, lepení a střihání zvládáme dobře a všechny výrobky se nám povedly.
V lese na Sokolském vrchu pro nás "zajíček" poschovával velikonoční vajíčka. Dalo nám práci je najít, ale nakonec jsme se z nálezu radovali všichni. Po hledání jsme si odpočinuli na posedu.

Číst dál: Aktuality z I.oddělení ŠD

Zimní olympijské hry ve školní družině

Zimní olympijské hry ve školní družiněŽáci III. a IV. oddělení školní družiny si vyzkoušeli některé zimní olympijské sporty. kvůli nepřízni počasí alespoň v tělocvičně školy. Disciplíny jako obří slalom na lyžích, biatlon nebo lední hokej si všichni náramně užili i když to bylo „jenom jako“. Ze zlatých, stříbrných a bronzových medailí se děti radovaly opravdově. Jako Ester Ledecká.

Martina Šambergerová
Vychovatelka ŠD

Číst dál: Zimní olympijské hry ve školní družině

Zimní olympiáda jinak

Zimní olympiáda jinakVýznamná světová sportovní událost jako jsou olympijské hry nemohla ujít pozornosti ani v naší ŠD. I my jsme se rozhodli zasportovat si v jejím duchu a podle jejích zásad. A protože nás příroda neobdařila dostatečnou sněhovou nadílkou, odehrávala se naše olympiáda ve školní tělocvičně.

Číst dál: Zimní olympiáda jinak

Slavíček

SlavíčekNa tuto pěveckou soutěž se všichni poctivě připravovali a těšili. Nechyběly ani skvělé taneční kreace. Každý zúčastněný si odnesl diplom a velikou pochvalu za vynikající výkon.

Číst dál: Slavíček

Masopust

MasopustHurá a je za námi 1. pololetí a my ho tradičně zakončili maškarním karnevalem. Děti se představily v krásných maskách a celé odpoledne si užily při soutěžích a tanci.

Číst dál: Masopust

ŠD v uplynulém pololetí

ŠD v uplynulém pololetíVe IV. oddělení školní družiny jsme se ohlédli za uplynulým pololetím, které uteklo jako voda. Do staré party dětí přibyla kamarádka Míša, která mezi nás skvěle zapadla a nakazila nás svojí neustále dobrou náladou. Prohlíželi jsme fotky a vzpomínali, jak jsme krmili kačenky, jak jsme vyráběli výrobky z papíru nebo dárečky z keramiky, jak jsme se bavili při Čertovinkách, Halloweenu a jiných celodružinových akcích. Jak jsme se učili zdravě se stravovat a sami si připravili chutné ovocné špízy.

Číst dál: ŠD v uplynulém pololetí

Šikulíci ve školní družině

Šikulíci ve školní družiněŽáci III. a IV. oddělení školní družiny se seznámili s povoláními a řemesly, která vykonávají jejich rodiče i jiní dospělí. K jejich vykonávání je potřeba mít znalosti, vědomosti a být zručný. Že to dospělí nemají tak snadné, jak by se zdálo, a dospělost není jen o sezení u počítače a tv kdy se nám zachce, si děti vyzkoušely v multifunkční učebně, kde si zahráliy na dospělé a plnily různé pracovní úkoly.

Číst dál: Šikulíci ve školní družině

Sportovní odpoledne - opičí dráha

Sportovní odpoledne - opičí dráhaVelice rádi navštěvujeme multifunkční učebnu, kde si děti hrají, sportují, tancují i odpočívají u pohádky. Tentokrát jsme zvolili soutěž jednotlivců, zvanou Opičí dráha, která byla vytvořena z různých překážek.Soutěživost nikomu nechyběla, děti si navzájem fandily a projevovaly radost z výkonu ostatních. Na závěr si společně zatančily u písniček M. Davida.

Zpracovala pro ŠD S. Kodajková

Číst dál: Sportovní odpoledne - opičí dráha

Návštěva zábavního dětského centra Hopa hopa

Návštěva zábavního dětského centra Hopa hopaIII. a IV. oddělení ŠD si vyrazilo zpříjemnit páteční odpoledne do zábavního dětského centra Hopa hopa ve Staré Roli.Celý týden byly děti velice natěšeny a patřičně si toto odpoledne užily.

Zpracovala pro ŠD S. Kodajková

Číst dál: Návštěva zábavního dětského centra Hopa hopa

Halloween 2017

Halloween 2017Na halloweenské taneční odpoledne plné soutěží jsme se připravovali již s předstihem. Děti si vyrobily krásné čelenky s netopýry, kostýmy , slušivé čepičky a zábava mohla začít. Soutěže, například chytání dýní, lovení duchů, tanec s balónky se všem dětem velice líbily a toto odpoledne si náramně užily. Každý si odnesl malou odměnu a mnoho pěkných zážitků.

S. Kodajková

Číst dál: Halloween 2017

Dopravní hřiště

Dopravní hřištěV tomto malém městečku se děti mohou naučit, jak se zachovat při nehodách, požáru, či jiných krizových situacích. Naučí se, jak si přivolat pomoc a jak reagovat v prvních minutách mimořádné situace. Součástí areálu je také moderní dopravní hřiště s opravdovým železničním přejezdem. V areálu jsou také další místa pro simulaci rizik ve venkovním prostředí. Při naší návštěvě pan policista procvičoval s dětmi dopravní značky a dopravní situace. Na dopravní hřišti pak děti na půjčených kolech, koloběžkách a odrážedlech, předváděly své dovednosti a znalosti .
Zpracovala pro ŠD: Herta Kořánová

Číst dál: Dopravní hřiště

Výtvarné tvoření

Výtvarné tvořeníJiž v měsíci září pilně pracujeme a tvoříme naše první výtvarná díla. Podívejte se, jak se dětem práce vydařila.
Zpracovala za ŠD: H.Kořánová

Číst dál: Výtvarné tvoření

Schodoběh

SchodoběhZačátek školního roku2017/2018 jsme zahájili první celodružinovou soutěží „SCHODOBĚH“. Děti měly za úkol vyběhnout schody vedle budovy Magistrátu města a to v co možná nejkratším čase. Všem se velice dařilo, ale vyhrát mohly jen ti nejlepší. Všichni dostali odměnu za snahu a pěkné sportovní chování a vítězové si odnesli domů zasloužené medaile. Akce se opravdu vydařila.
Zpracovala za ŠD: H. Kořánová

Číst dál: Schodoběh 2017

Hopa Hopa

Hopa HopaJe zábavné dětské centrum, které nabízí spousty zábavných atrakcí a nezapomenutelných zážitků. Všechny atrakce jsou navrženy tak, aby děti byly neustále v pohybu, zapojily všechny své smysly a zároveň prožívaly radost. Aniž by si uvědomovaly, že přitom rozvíjí jemnou motoriku, obratnost, orientační smysl, rovnováhu. Naučí se komunikovat s ostatními, rozvíjí schopnost se samostatně rozhodovat, seznamují se s novými kamarády, fyzicky se zdokonalují a zvyšují si sebevědomí.

Číst dál: Hopa Hopa

Putování za pohádkovými postavičkami

Putování za pohádkovými postavičkamiTak už se nám pomalu blíží konec školního roku a my se naposledy sešli při celodružinové akci s názvem putování za pohádkovými postavičkami. Děti plnily různé ůkoly, například malování perníčků, skok v pytli, hod míčky do čertovské pusy, shazování plechovek, chůze na kyblících, shazování plechovek, slalom se lžičkou a míčkem, lov rybiček atd. Na každém stanovišti musely děti uhodnout název pohádky a za dobrý sportovní výkon obdržely razítko a pamlsek. Všichni si tuto akci náramně užili a brzy - HURÄ PRÄZDNINY !!!!!!!!!!!

Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Putování za pohádkovými postavičkami

Návštěva dětského zábavního centra HopaHopa

- Stará Role červen 2017

Návštěva dětského zábavního centra HopaHopaV měsíci červnu jsme vyrazili do dětského zábavního centra HopaHopa ve Staré Roli. Děti se velmi těšily a toto odpoledne si náramně užily. Velmi milý personál se postaral o pitný režim, obdrželi jsme kupóny na jízdy s autíčky a jako bonus děti dostaly veliký zmrzlinový pohár. 

Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Návštěva dětského zábavního centra HopaHopa

Hledání pirátského pokladu

Hledání pirátského pokladuNa tuto akci jsme se řádně připravovali. Povídali si o pirátech, vyrobili čelenky a těšili se na úkoly kapitána Flinta.
Ne všechny byly zrovna jednoduché ale nám se je podařilo úspěšně zvládnout a najít vytoužený poklad, který jsme si spravedlivě rozdělili.
Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Hledání pirátského pokladu

Lehkoatletický trojboj

Lehkoatletický trojbojSluníčko se na nás konečně začalo usmívat a my využili tento krásný den a šli si zasportovat do přírody. Žáci obdrželi startovací čísla a těšili se na závod. Běželo se 50 metrů, skákalo z místa do dálky a soutěž byla zakončená hodem granátu. Všem zůčastněným nechyběl sportovní duch a soutěže zvládli na jedničku. Po vyhodnocení obdrželi všichni závodníci medaile a diplomy.
Zpracovala S. Kodajková

 

Číst dál: Lehkoatletický trojboj

Úklid v okolí školy

Úklid v okolí školy22. dubna DEN ZEMĚ. My jsme si tento svátek rozdělili do více dnů. První den děti pracovaly ve skupinách, určovaly, co je správně, co špatně a proč. Třídily odpad do správných popelnic. Poslechli jsme si píseň„ Chválím Tě Země má“ ( Svěrák a Uhlíř).

Číst dál: Úklid v okolí školy

Vycházka do lesa

Vycházka do lesaPři odpolední vycházce jsme se vydali do lesa za zvířátkama. Obora, která se rozkládá na ploše téměř sedmi desítek hektarů, kromě klasické pozorovatelny nabízí lidem i ojedinělý pohled na zvířata a krajinu. Pohled shora. K tomu účelu slouží soustava můstků, která místy vyvede stezku až do šestimetrové výšky.Obora má tři části. Přímo u Linhartu je možné pozorovat Jelena siky Dybowského, ve střední části Daněk skvrnitý a špička obory patří Praseti divokému.

Zpracovala pro ŠD: H. Kořánová

Číst dál: Vycházka do lesa

Výtvarné práce

Výtvarné práceVýtvarné a pracovní činnosti mají děti velmi rádi. Tady máte ukázku jarních prací. Myslím, že jsou práce vydařené.
Zpracovala za ŠD: H. Kořánová

Číst dál: Výtvarné práce

Soutěž „Z Pohádky do pohádky“

Soutěž „Z Pohádky do pohádky“Děti odpovídaly na otázky, plnily zadané úkoly a vše se týkalo večerníčkových pohádek. Za snahu a pěkné chování při soutěži si děti vysloužily odměnu.
Zpracovala za ŠD: H. Kořánová

 

Číst dál: Soutěž „Z Pohádky do pohádky“

Březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihyJako už tradičně, navštívily naši knihovnu děti postupně ze všech tříd školní družiny.
Povídali jsme si o pohádkách, pohádkových knihách a jejích hrdinech.
S radostí, napětím děti poslouchaly a na připravené otázky správně odpovídaly. Né vždy, byli otázky jednoduché, ale děti se snažily a byly poté i odměněny obrázkem.
Ve druhé části besedy byly dětem představeny knihy Arnolda Lobela o žabákovi Kvakovi a ropušákovi Žbluňkovi.

Číst dál: Březen - měsíc knihy

Výtvarné práce

Výtvarné práceVýtvarné a pracovní činnosti mají děti velmi rádi. Tady máte ukázku jarních prací. Myslím, že jsou práce vydařené.
Zpracovala za ŠD: H. Kořánová

Číst dál: Výtvarné práce

Soutěž „Z Pohádky do pohádky“

Soutěž „Z Pohádky do pohádky“Děti odpovídaly na otázky, plnily zadané úkoly a vše se týkalo večerníčkových pohádek. Za snahu a pěkné chování při soutěži si děti vysloužily odměnu.
Zpracovala za ŠD: H. Kořánová

Číst dál: Soutěž „Z Pohádky do pohádky“

Březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihyJako už tradičně, navštívily naši knihovnu děti postupně ze všech tříd školní družiny.
Povídali jsme si o pohádkách, pohádkových knihách a jejích hrdinech.
S radostí, napětím děti poslouchaly a na připravené otázky správně odpovídaly. Né vždy, byli otázky jednoduché, ale děti se snažily a byly poté i odměněny obrázkem.
Ve druhé části besedy byly dětem představeny knihy Arnolda Lobela o žabákovi Kvakovi a ropušákovi Žbluňkovi.

Číst dál: Březen - měsíc knihy

Aktivity ŠD

Aktivity ŠDZdravíčko - vědomostní odpoledne na téma zdravý životní styl. Děti spolu s vychovatelkami procházely jednotlivá stanoviště s tematickými celky, povídaly si na daná témata a řešily jednoduché úkoly. Za velkou snahu a pracovitost byly odměněny krásnými červenými jablíčky.

Družinový slavíček - pěvecká soutěž. Zúčastněné děti zazpívaly písničku dle svého výběru. Všichni zpívali s mikrofonem jako opravdoví zpěváci a za svůj výkon byli odměněni velkým potleskem, vysokým bodovým hodnocením a nakonec diplomem a malou odměnou.
Za ŠD O.Barvířová

Číst dál: Aktivity ŠD březen

Leden ve ŠD

Leden ve ŠDV měsíci lednu uspořádala ŠD dvě celodružinové akce.
SKOK DO NOVÉHO ROKU
Do nového roku 2017 skočily děti ze ŠD v prvním lednovém týdnu. Úkolem bylo skočit, a to co nejdále. Skoky byly dlouhé i kratší, podle toho, jak dlouhé byly dětské nožičky. Všem se skoky moc povedly, všichni do nového roku skočili úspěšně a za velké snažení každý dostal i malou odměnu.

Číst dál: Leden ve ŠD

Copyright © 2013. All Rights Reserved.