EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Školní družina

První celodružinová akce - Schodoběh

První celodružinová akce - SchodoběhTradiční schodoběh byl uskutečněn v posledním zářijovém týdnu. Pěkně opravené schody vedle magistrátu města k jejich vyběhnutí přímo vybízely. Na startu byla připravena všechna oddělení ŠD. Ani jeden závodník běh nevzdal. Za mohutného povzbuzování spolužáků se všichni snažili co nejrychleji doběhnout do cíle - na poslední schod. A jaká to byla radost, když se běh tak pěkně vydařil.

Číst dál: První celodružinová akce - Schodoběh

Putování s pohádkovými postavičkami

Putování s pohádkovými postavičkamiSkřítkové a princezničky tahali se za tkaničky. Zajíci a veverky malovali na šperky. Divil jsem se, co se děje, že se každý na mě směje. Vždyť je dneska Dětský den! Šup do lesa – jdeme ven!
Tento den děti soutěžily v lese a hádaly pohádkové postavičky. Všechny děti úkoly zvládly s nadšením. Vyhodnocení bylo ve sladké podobě. Byl to velmi vydařený den, který byl zakončený dětským úsměvem.

Za ŠD zpracovala: Herta Kořánová, DiS.

Číst dál: Putování s pohádkovými postavičkami

Hledání pirátského pokladu

Hledání pirátského pokladuJako každý rok, tak i letos jsme se těšili na kapitána Flinta, který pro nás připravil v lese řadu překvapení. 

Cesta k vytouženému cíli nebyla jednoduchá, jednotlivá zadání úkolů jsme museli nedříve v lese nalézt a poté splnit. Učili jsme se například vázat uzle, házet šiškami na cíl atd. a nakonec najít klíč k vytouženému pokladu.

Číst dál: Hledání pirátského pokladu

Byli jsme u Broučků

Byli jsme u BroučkůNa zádech má sedm teček,

její jméno já už znám.
Snad mi z dlaně neuteče,
než ty tečky spočítám.

Na ruce mi chvíli stála,
asi se tam trochu bála.

Číst dál: Byli jsme u Broučků

Lesní pedagogika

Lesní pedagogikaLesní pedagogika je moderní forma komunikace s veřejností a je nejjednodušší cestou, jak lesníci mohou přiblížit dětem a široké veřejnosti prostředí lesa a funkce lesního hospodářství nenásilnou a interaktivní formou. Zážitkové učení je pro děti příjemné a přínosné.
Naší ŠD navštívily pracovnice Lázeňských lesů se svým programem lesní pedagogiky. S sebou na ukázku přinesly parůžek srnce a roh muflona a povyprávěly o lese a lesních zvířátkách.

Číst dál: Lesní pedagogika

Lehkoatletický trojboj

Lehkoatletický trojbojVe školní družině proběhlo jedno květnové odpoledne ve sportovním duchu. Děti si vyzkoušely role sportovců, kteří bojují o medaile v různých disciplínách (běh na 60 m, skok z místa, hod do dálky). Úkolu se děti zhostily s nadšením a ti s nejvyšším počtem bodů získali medaile opravdové. Fotky si můžete prohlédnout v galerii školní družiny.
Za ŠD M. Šambergerová

Číst dál: Lehkoatletický trojboj

Svět záchranářů

Svět záchranářůCo máš dělat na červenou,
když se kolem auta ženou?
Na chodníku klidně stát,
v jízdní dráhu nevbíhat.

V malém městečku záchranářů se děti rádi učí, jak se zachovat při nehodě, požáru a v dalších krizových situacích. Učí se, jak si přivolat pomoc a jak reagovat v prvních minutách těchto mimořádných situací. Všechno učení probíhá zábavnou formou.

Číst dál: Svět záchranářů

Svět záchranářů

Svět záchranářůV měsíci květnu navštívilo III. a IV. oddělení ŠD - Svahova Svět záchranářů, kde se děti věnovaly dopravní výchově.
Ve vláčku s krásnými obrázky, zaměřené na tuto tématiku si děti nejdříve zopakovaly základy silničního provozu, včetně dopravních značek. Následně aktivně odpovídaly na otázky, týkající se důležitosti vybavení jízdního kola a velice se těšily, jak si teorii vyzkouší v praxi. Každý ze zúčastněných si mohl vybrat dopravní prostředek dle vlastního uvážení. Všichni se chovali zodpovědně a za to jim patří veliká pochvala.
Za ŠD zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Svět záchranářů

Den Země - chceme čisté město

Den Země - chceme čisté městoDuben je měsícem, kdy se všude uklízí po zimě a hlavně po nepořádných a bezohledných lidech. Protože se denně pohybujeme v přírodě a nelíbí se nám nepořádek kolem, zapojili jsme se celá družina do velkého úklidu v okolí školy, v lese a na hřištích. Každé oddělení sesbíralo pytle odpadků. Věříme, že pořádek, na kterém jsme se podíleli, vydrží co možná nejdéle.
Za ŠD O.Barvířová

Číst dál: Den Země - chceme čisté město

Hrátky se zajíčkem

Hrátky se zajíčkemPodívejte na zajíce,
trénuje si v polích plíce.
Běhá žitem, běhá řepou,
uši se mu přitom klepou.

S jarním úplňkem přišel k nám zas, sluníčkem prozářený velikonoční čas. I k nám zavítal zajíček a rozsypal pytlík plných vajíček. My jsme mu je posbírali a pusy jsme si zamazali.

Číst dál: Hrátky se zajíčkem

KOUZELNÍK - mistr Waldini

KOUZELNÍK - mistr WaldiniPo roce nás opět navštívil pan kouzelník - mistr Waldini, na kterého jsme se všichni moc těšili. 

Děti se s nadšením zúčastnily kouzelnických triků a patřičně si to užívaly. Na závěr si všichni mohli pohladit hrdličku, kterou nám pan kouzelnímk vykouzlil a pohrát si s pejskem Rockym.
Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: KOUZELNÍK - mistr Waldini

Březen - měsíc knihy

Březen - měsíc knihyProjdeme se do pohádky
za princeznou, za králem,
pak zas půjdem všichni zpátky,
dlouho my tam nebudem.

V březnu mají knihy svůj svátek. Ve ŠD s knihami často pracujeme, čteme si znich a prohlížíme si je. Pravidelně navštěvujeme městskou knihovnu. Kniha je náš kamarád.

Číst dál: Březen - měsíc knihy

Zdravíčko

ZdravíčkoZásady dodržování zdravého životního stylu jsme si připomněli ve školní družině s dětmi ze speciálních tříd. Jak se ukázalo, malí i velcí žáci vědí, že pro naše zdraví je dobré jíst zdravé potraviny, ovoce a zeleninu, chodit ven a nezanedbávat osobní hygienu. Zadané úkoly zvládli všichni, ať už s dopomocí nebo sami, na jedničku.
Za školní družinu M. Šambergerová

Číst dál: Zdravíčko

Návštěva keramické dílny

Návštěva keramické dílnyTento měsíc jsme využili nevlídného počasí k návštěvě keramické dílny v naší škole. Děti se na tuto akci velmi těšily. Protože se pomalu blíží období Velikonoc, zvolili jsme vykrajovátka s touto tématikou. Z jemné hlíny děti za pomoci dospělých zkoušely válet a následně vykrajovat vajíčka, motýlky, slepičky, kuřátka a další motivy s touto tématikou. Velmi se všichni snažili a už se těší na finální výrobek. Tato akce se nám moc líbila a určitě ji rádi zopakujeme. 

Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Návštěva keramické dílny

Slavíček

Slavíček„Herci se schovávají za svojí postavu,
spisovatelé za příběh,
výtvarníci za svůj obraz nebo sochu.
Když, ale vyjadřujete něco jako zpěvák,
jde to přímo od srdce.“
„ Tom Hiddleston“

Číst dál: Slavíček

Karneval

KarnevalDobré ráno, dobrý den,
do masek se převlečem.
Pojďte rychle všichni dál,
máme tady karneval.

Masopust je svátek hodování, během kterého bylo třeba se opravdu dosyta najíst. Následoval po něm dlouhý čtyřicetidenní půst, zakončený Velikonocemi.

Číst dál: Karneval

OPIČÍ DRÁHA - soutěž jednotlivců

OPIČÍ DRÁHA - soutěž jednotlivcůMy se rádi hýbeme, při tom se vždy bavíme a navzájem si fandíme. 

Soutěž byla velmi zábavná,někteří zvládli překážky bez pomoci, ostatním pomohly paní asistentky. Důležité bylo, že se všichni bavili a zdárně dokončili soutěž. Za velikou snahu byli soutěžící pochváleni a obdrželi diplom s opičákem, který si odnesli domů k vybarvení.
S. Kodajková

Číst dál: OPIČÍ DRÁHA - soutěž jednotlivců

Skok do nového roku

Skok do nového rokuHop a skok a je tu nový rok.
Po vánočních prázdninách jsme se sešli v novém roce 2019 a s chutí jsme si do něj skočili. Každý tak daleko, jak dokázal. Svoje výkony jsme si změřili. Skákali jsme opravdu daleko. Naše skoky byly úspěšné, tak ať i ten nový rok je pro nás pro všechny radostný a úspěšný.

Číst dál: Skok do nového roku

Zimní olympiáda - paralympiáda

Zimní olympiáda - paralympiádaZima je v plném proudu a my si ji vychutnáváme plnými doušky při pravidelných vycházkách. K tomuto období patří i sporty, které si žáci III. a IV. oddělení vyzkoušeli v naší tělocvičně. Při běhu na lyžích, či střelbě na hokejovou branku se žáci náramně snažili a na závěr si mohli vyzkoušet i slalom se zavázanýma očima za asistence vodiče. Všichni soutěžící obdrželi diplom a malou sladkost za úžasné výkony.
S. Kodajková

Číst dál: Zimní olympiáda - paralympiáda

Čertovinky

ČertovinkyČerte, čerte, čertíku,
co nám neseš v pytlíku?
Pro ty hodné dobrotu,
pro zlobivé černotu.
V tom předvánočním čase zavítal k nám zase čertík Bertík. Byl sice maličký, ale všechno o nás věděl. Hodné moc a moc chválil, na zlobivé řetězem hrozil, huboval a do peklíčka vzít je chtěl!

Číst dál: Čertovinky

Mikulášská trojice

Mikulášská trojiceAdventní čas je doba těšení se na Vánoce, na volno, na dárečky, na cukroví....a čas na povídání a vyrábění. Šikovné dětské ručky dokáží vytvořit moc pěkné výrobky.
Za ŠD O.Barvířová

Číst dál: Mikulášská trojice

Vánoční perníčky

Vánoční perníčkyVánoce jsou svátky nejen setkávání a dárků, ale i vůní a chutí. Děti s S1 a S4, které navštěvují školní družinu, si připomněly vánoční vůně díky pečení perníčků. Pustily se do toho s velkým nadšením, bavilo je válet i vykrajovat a šlo jim to od ruky. Za chvíli po škole všude voněly Vánoce. Nejvíc ale děti bavilo ochutnávat. :)
AP Ludmila Dyndová

Číst dál: Vánoční perníčky

VÁNOCE, VÁNOCE přicházejí........ těšíme se na Ježíška

VÁNOCE, VÁNOCE přicházejí........ těšíme se na JežíškaTento měsíc proběhl v duchu nadcházejících nejkrásnějších svátků v roce. Navštívili jsme nádherně vyzdobené město, psali Ježíškovi dopis, vyráběli přáníčka pro své blízké, upekli a nazdobili perníčky a těšili se na posezení před vánočními prázdninami u stromečku, kde jsme si zazpívali koledy, ochutnali cukroví a netrpělivě čekali, jestli nám Ježíšek přinese dárek.

Číst dál: VÁNOCE, VÁNOCE přicházejí........ těšíme se na Ježíška

Vlaštovkiáda

VlaštovkiádaVlaštovičko
Vlaštovičko leť,
už je na tě čas,
listí žloutne, poletuje,
po strništi vítr duje
bude brzy mráz.

Číst dál: Vlaštovkiáda

Šikulka a šikulík

Šikulka a šikulíkSoutěž zručnosti s využitím kombinačních schopností a logické úvahy. Takový byl družinový šikulík. I. a II. oddělení vzájemně poměřovalo svoje dovednosti v rozličných úkolech - uspořádat číselnou řadu, zašněrovat a zavázat tenisku, správně poskládat postavu, zašroubovat pet víčka a poskládat je podle barevné předlohy, navlékat malé části na špejli a mnohé další. Úkoly nebyly jednoduché, přesto je všechny děti zvládly. Výsledkem poměřování byla remíza mezi odděleními.

Číst dál: Šikulka a šikulík

Kuželkiáda

KuželkiádaFr. Hrubín: Kuželky
Nejsem malý,
už jsem velký,.
koulím koulí na kuželky.
Kuželky se koule lekly,
hned se všechny rozutekly.

Číst dál: Kuželkiáda

ŠIKULÍK - soutěž v praktických dovednostech

ŠIKULÍK - soutěž v praktických dovednostechVelice rádi navštěvujeme multifunkční učebnu, kde si kromě relaxace rádi i zasoutěžíme. Tentokrát jsme zvolili soutěž v praktických dovednostech pod názvem ŠIKULÍK. Dětem bylo nabídnuto několik úkolů a samy si mohly vybrat, v čem si myslí, že budou dobří.

Číst dál: ŠIKULÍK - soutěž v praktických dovednostech

Vyhlídka Karla IV

Vyhlídka Karla IVNaše odpolední vycházka směřovala k nejstarší stojící karlovarské rozhledně, která byla postavena nad městem v lázeňských lesích již v roce 1876. Pseudogotická cihlová rozhledna v podobě minaretu se dvěma vyhlídkovými ochozy Rozhledna tehdy nesla jméno Vyhlídka císaře Františka Josefa. Rozhledna plnila rovněž funkci altánu a hned po svém otevření se dočkala velkého zájmu návštěvníků z řad lázeňských hostů.

Číst dál: Vyhlídka Karla IV

Halloween

HalloweenMísto odpolední vycházky jsme si připomněli Helloweenský svátek. Řekli jsme si, co je to za svátek, kde vznikl a proč se vlastně slaví. Oslava svátku Helloween proběhla v multifunkční učebně naší školy. Všichni jsme byli v maskách a bylo jasné, že je tento svátek u dětí jeden z neoblíbenějších. Při oslavě svátku si děti zasoutěžily v několika tanečních disciplínách.

Číst dál: Halloween

Práce s přírodním materiálem

Práce s přírodním materiálemNa jedné z odpoledních vycházek jsme nasbírali potřebný materiál pro výrobu obrázků. Společně jsme listy dali lisovat a po nějaké době jsme mohli začít vyrábět naše obrázky. Nezapomněli jsme ani na Halloweenskou výzdobu oken a třídy.
Pro ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Práce s přírodním materiálem

Obora u centra sv. Linhart

Obora u centra sv. LinhartKrásná pozorovatelna nabízí dospělým i dětem ojedinělý pohled na zvířata i krajinu pohledem shora. K tomuto účelu slouží soustava můstků, která místy vyvede stezku až do šesti metrové výšky. Obora má tři části a my jsme byli u obory s divokými prasaty, kde jsme spatřili čerstvě narozená pruhovaná selátka. Nezapomenutelný zážitek jsme si odnesli z odpolední vycházky. Děti se nemohly od prasátek odtrhnout.
Pro ŠD zpracovala: H.Kořánová, DiS.

Číst dál: Obora u centra sv. Linhart

Orientační běh v lese

Orientační běh v leseDalším sportovním kláním byl orientační běh lesem, kde bylo úkolem splnit pořadí čísel. Žádné nevynechat a samozřejmě trať zvládnout v co nejkratším čase. Úplně nejrychlejší byl Martin. Za jejich pěkné výkony byli vítězové odměněni medailí a i všichni ostatní za snahu a obdrželi menší odměnu.
Za ŠD zpracovala: H.Kořánová. DiS.

Číst dál: Orientační běh v lese

Pouštění draka

Pouštění drakaJednou z odpoledních vycházek na sokolský vrch jsme si zpestřili pouštěním draka. Protože počasí přálo a vítr správně fičel, létali nám draci opravdu dobře a hodně vysoko. Děti z toho měly velikou radost.
Za ŠD zpracovala H.Kořánová

Číst dál: Pouštění draka

Návštěva knihovny

Návštěva knihovnyKoncem září jsme navštívili městskou knihovnu v Tuhnicích, kde se nám věnovala paní knihovnice. Ochotně nás provedla celou knihovnou a pak nám ukázala a představila několik velmi zajímavých knih, ze kterých jsme si tři vybrali a ty si také zapůjčili. Děti si pak zapůjčené knihy hrdě odnášely a ihned po příchodu do družiny žadonily o jejich četbu.
Za ŠD zpracovala. H. Kořánová, DiS.

Číst dál: Návštěva knihovny

Den stromů

Den stromůVe starých stromech,
jsou psány příběhy,
v zelených domech,
v rozhlednách krajiny.
Když vítr listy rozvlní,
do krajiny slova plují,
příběhy první i poslední,

Číst dál: Den stromů

Podzimní orientační běh

Podzimní orientační běhI. a II. oddělení ŠD uspořádalo orientační běh. Nádherné počasí a kouzelná podzimní příroda nás vylákala do nedalekého lesíku na Sokolském vrchu. Paní vychovatelky za aktivní pomoci všech dětí připravily běžeckou trasu mezi stromy. Úkolem běžců bylo proběhnout trasu podle čísel na stromech za co nejkratší čas. Každý běžec obdržel startovní číslo a závod mohl začít.

Číst dál: Podzimní orientační běh

HOPA HOPA

HOPA HOPAV pátek dne 19.10.2018 navštívilo III. a IV. oddělení ŠD zábavní dětské centrum HOPA HOPA ve Staré Roli. Děti si užily zábavy na klouzačkách s balónky, na skákacím hradu i elektrických autíček. Po skončení akce byly děti příjemně unaveny, ale šťastné, že si užily pohodové odpoledne.
vychovatelka Andrea Hrušková

 

Číst dál: HOPA HOPA

NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠD

NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠDK podzimu patří jednoznačně kromě dalších aktivit i pouštění draka. Jelikož máme letos překrásné, bezvětrnné počasí, byli jsme nuceni trochu improvizovat. Děti se aktivně podílely na výrobě makety pro soutěž - NAKRM DRAKA. Zábavné odpoledne si všichni náramně užili a každý účastník si odnesl diplom a malou laskominu.
S. Kodajková

Číst dál: NAKRM DRAKA - podzimní soutěž III. a IV. oddělení ŠD

Schodoběh 2018

Schodoběh 2018Protože jsme na středu naplánovali tradiční schodoběh, objednali jsme si na něj i pěkné počasí. Schodoběhu se letos zúčastnilo I., II., III. a i IV. oddělení. Závodníků bylo tedy opravdu hodně.
Běžci, seřazeni pod schody u Magistrátu města, vyběhli za pokřiku: „start“ a doslova překonávali sami sebe. Někteří zkušenější a starší děti zdolávaly schody po dvou a za hlasitého povzbuzování ostatních.

Číst dál: Schodoběh 2018

Odpolední vycházka

Odpolední vycházkaNaše odpolední vycházky jsou velmi pestré. Jednoho krásného, slunečného odpoledne jsme se vydali k Cirkusu Humberto navštívit ZOO se zvěřincem. Největší pýchou zvěřince jsou lvi. U dětí jedny z nejvíc oblíbených zvířat jsou medvědi a ještě k tomu ti, co umí jezdit na koloběžce a skateboardu. Za odměnu dostávají kostku cukru. To pak poděkují zvednutím své tlapy na důkaz, že jsou spokojeni.

Číst dál: Odpolední vycházka

Podzimní radovánky

Podzimní radovánkyV rámci zájmového dne, pořádaného naší školou jsme s nadšením přivítali možnost využítí skákacího hradu, který byl k dispozici po celý den všem našim dětem. Počasí nám přálo a všichni si tento zážitek náramně užili.

Zpracovala S. Kodajková

Číst dál: Podzimní radovánky

Úklid v okolí školy

Úklid v okolí školy22. dubna DEN ZEMĚ. My jsme si tento svátek rozdělili do vícero dnů. První den děti pracovaly ve skupinách, určovaly, co je správně, co špatně a proč. Třídily odpad do správných popelnic. Poslechli jsme si píseň„ Chválím Tě Země má“ ( Svěrák a Uhlíř).

Číst dál: Úklid v okolí školy

Vycházka do lesa

Vycházka do lesaPři odpolední vycházce jsme se vydali do lesa za zvířátky. Obora rozkládající se na ploše téměř sedmi desítek hektarů nabízí návštěvníkům kromě klasické pozorovatelny i ojedinělý pohled na zvířata a krajinu a to je pohled shora po celou dobu procházky oborou. Dřevěná stezka díky soustavě můstků dosahuje místy šestimetrovou výšku. Obora je dělená do tří částí.

Číst dál: Vycházka do lesa

Práce s přírodním materiálem

Práce s přírodním materiálemPři jedné z vycházek do lesa jsme nasbírali odřezky ze stromů. Lesníci při odklízení pohromy z vichřice zanechali odřezky, které se nám velmi zalíbily a hned jsme si představovali, co by mohly tyto kousky dřeva znázorňovat. Matýsek měl kousek, který se velmi podobal kohoutkovi. Honzík měl krásný kus melounu, Nikolka rybičku, Otík slepičku a Kačenka pro změnu lodičku. Po vycházce děti byly natěšené, až si svůj kousek začnou vybarvovat. Pracovali jsme temperovou barvou a moc nás práce bavila. Děti byly nadšené ze svého díla. Naučily se vnímat přírodu, kterou tak moc potřebujeme ke svému životu.

Za ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Práce s přírodním materiálem

Vycházka na Meandr

Vycházka na MeandrAreál se rozkládá na ploše 8,6 ha. Park vznikl revitalizací ploch bývalého zahradnictví v meandru řeky Ohře v Tuhnicích. Historicky se zde nacházelo zahradnictví, kde se pěstovala převážně zelenina. Po terénních a vegetačních úpravách plochy zde vznikl sportovně relaxační park s průtočným vodním náhonem, oválem pro in-line bruslaře a velkým dětským hřištěm. Děti si užily dětské hřiště, lanovku pro děti a lezeckou stěnu.
pro ŠD zpracovala: H. Kořánová

Číst dál: Vycházka na Meandr

Pokusohraní

PokusohraníJsme zvídaví, rádi objevujeme, pozorujeme a zkoušíme. Vyzkoušeli jsme si několik jednoduchých pokusů.
V zimě to byl pokus s vodou - změna tekutiny na pevnou látku. Při tomto pokusu nám pomáhala příroda, hodně mrzlo, takže voda za oknem se do rána změnila v led a v teple místnosti opět v tekutinu. Tento pokus jsme opakovali několikrát.

Číst dál: Pokusohraní

Bezpečně na kole

Bezpečně na koleVe školní družině jsme si v dubnu připomněli mimo jiné pravidla bezpečnosti silničního provozu. Na interaktivní tabuli jsme si ukázali a zopakovali jak přecházet přes přechod, kdo má na křižovatce přednost, kde si bezpečně hrát a zejména jaké vybavení musí mít naše kolo než vyjedeme z domova. A v žádném případě nezapomenout helmu!

Číst dál: Bezpečně na kole

EVVO - úklid v okolí školy a hřiště

EVVO - úklid v okolí školy a hřištěJako každý rok, tak i letos jsme se zúčastnili akce " chceme čisté město".
Velice rádi navštěvujeme dětské hřiště a proto jsme se zaměřili na toto místo. Prostor jsme pěkně uklidili a na závěr si zahráli naší oblíbenou košíkovou.
Za ŠD zpracovala S. Kodajková

Číst dál: EVVO - úklid v okolí školy a hřiště

ZDRAVÍČKO

ZDRAVIČKOZdravý životní styl, to je velmi důležité proto, abychom se cítili dobře. V multifunkční učebně se děti seznamovaly s jednotlivými bloky a řešily různé úkoly. Všichni velmi dobře spolupracovali a na závěr pochváleni za aktivní přístup.
Za ŠD zpracovala S. Kodajková

Číst dál: ZDRAVIČKO

Copyright © 2013. All Rights Reserved.