Šablony II

SPC - elokované pracoviště Aš

Vážení rodiče, klienti a návštěvníci SPC,

vzhledem k epidemiologické situaci jsme přijali tato opatření:

Služba bude poskytnuta pouze zdravému klientovi, po telefonické domluvě. Dodržujte prosím dohodnutý čas, aby nedocházelo ke zbytečnému kontaktu s ostatními návštěvníky.

Při jakýchkoliv projevech onemocnění, nachlazení a v případě rizikových kontaktů odložte návštěvu SPC.

Návštěva bude umožněna klientovi pouze s nezbytným doprovodem jedné osoby.

Při realizaci návštěvy SPC věnujte prosím zvýšenou pozornost dodržování těchto zásad:

• - vstupujte s ochranou nosu a úst – rouškou
  • - při vstupu do budovy použijte desinfekční přípravek
  • - nechte si změřit tělesnou teplotu bezkontaktním teploměrem – při teplotě nad 37,1 °C nebudete vpuštěni do budovy
  • - dodržujte odstup 1,5 m, vyhněte se přímému kontaktu (raději nepodávejte ruku)
  • - dále se řiďte obecnými zásadami hygieny a pokyny pracovníků

Informace a služby poskytujeme v pracovní dny také na telefonních číslech a e-mailových adresách jednotlivých pracovnic, které jsou uvedené na webových stránkách www.specskoly.cz/centrum

Děkujeme Vám za ohleduplnost, chráníte tím pracovníky, sebe i další klienty SPC.

Speciálně pedagogické centrum přijme sociální pracovnici a psychologa na celý úvazek pro
                                                       SPC Aš a SPC Cheb.
          Uchazeči o volná pracovní místa pošlou strukturovaný životopis na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

• Adresa: Speciálně pedagogické centrum Aš (v budově Základní školy a Praktické školy Aš)
                  Studentská 13
                  352 01 Aš

• Kontakt: telefon: 605 208 589
                   e-mail:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
                   web: http://www.specskoly.cz/spc/

• Pracovní tým:
    • Ředitelka:                     Mgr. Martina Kheilová
    • Speciální pedagogové: Mgr. Anna Lorencová
    • Sociální pracovník:       Jitka Vrbová

• Provozní doba: Prosíme o telefonický kontakt před 1. návštěvou SPC.
    • Pondělí: 7.40 - 13.00
    • Úterý:   12.00 - 16.00
    • Středa:  7.40 - 13.00 výjezdy do škol
    • Čtvrtek: 7.40 - 13.00
    • Pátek:   7.40 - 11.00
  • Konzultační hodiny pracovnice SPC pro pedagogické pracovníky
    Konzultace s Mgr. Lorencovou
                ÚT: 12.00 – 13.00
                ST: 12.00 – 13.00
    • Vzhledem k pravidelné přímé práci speciálního pedagoga SPC je pro telefonický kontakt vhodná doba před začátkem přímé práce - tj. před 8 hodinou ranní.
    • Dobrým termínem pro telefonický kontakt je pondělí, kdy je na pracovišti přítomna sociální pracovnice.