ZŠ spec. Mariánská

O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Duben 2021

Duben 2021A je to tady! Opět chodíme do školy. Učíme se, hrajeme si a hlavně jsme se svými spolužáky. Učení nás velmi baví. Skládáme stavebnice a hrajeme si na nástěnném panelu. V měsíci květnu se těšíme, že budeme vyrábět z našich sušených plodů a vyzdobíme si naší školu. Každý týden jsme v rámci bezpečnosti testováni. Celou akci zvládáme velmi dobře. Přejeme ohňové čarodějnice, krásný 1. máj vaše S6 Mariánská

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.