ZŠ spec. Mariánská

Listopad 2019

Listopad 2019Měsíc listopad nám uběhl velmi rychle, učili jsme se, tvořili a zúčastnili jsme se krásné akce. Přijeli za námi na Mariánskou pejsci - canisterapie. Byla to opravdu nádhera. Sešli jsme se v sále a už to začalo! Tři krásní psi nám dělali společnost. Mohli jsme je vodit, hladit, česat a nakonec i odměnit sladkostí. Ti, kteří nechodí se položili na žíněnku a pejsci se k nim přitulili. V sále panovala příjemná atmosféra a jen sem tam se ozval psí štěkot (na povel) a smích nás zúčastněných.

Dopoledne nám uběhlo velmi rychle a už se těšíme na příští měsíc, až přijedou zase na návštěvu. Tím, ale náš krásný den nekončil, když jsme se vrátili zpět do třídy, čekalo nás překvapení v podobě živého vánočního stromku, moc se těšíme, až si ho ustrojíme.
Vaše S6 a p. učitelka Preclíková