ZŠ spec. Mariánská

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Duben 2018

Duben 2018Na Mariánské se slaví velkolepě "Čarodějnice". I naše třída se zúčastnila. Všichni jsme se krásně namaskovali a šli jsme na společný rej čarodějnic do společenské místnosti. Zde se sešlo více než sto čarodějnic. Probíhali zde soutěže, tančilo se a byla vyhlášena nejkrásnější maska. Tu jsme sice nevyhráli, ale přesto se nám dopoledne velmi líbilo. Odpoledne jsme se sešli u ohně a opekli jsme si buřtíky, na kterých jsme si pochutnali.

Za třídu S6 Libuše Beňačková - učitelka

 

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.