ZŠ spec. Mariánská

Leden 2018

Leden 2018Po vánočních prázdninách přišla velká sněhová nadílka, mohli jsme se radovat ze sněhu a stavět sněhuláky. O vánocích jsme trochu mlsali a tak nyní dbáme na zvyšování své fyzické kondice a věnujeme se hlavně pohybové a tělesné výchově. Nezanedbáváme však ani kulturní zážitky, navštívili jsme společně muzikál "O dvanácti měsíčkách", který nám přijely zahrát děti za ZŠ Merklín.

V muzikálu zazněli nám známé písničky p. Svěráka a tak jsme je s dětmi na závěr společně zazpívali. Nyní nás čeká vysvědčení a pololetní prázdniny. Po pololetí můžeme říci, že se nám společná práce daří, do školy chodíme rádi a s úsměvem, rádi poznáváme nové věci. Jsme úspěšní a to nás těší! Za Mariánskou tř. učitelka M. Preclíková