O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Bečov – Botanická zahrada

V sobotu 13. 10. 2018 jsme se vydali za krásného, podzimního dne na výlet do Bečova. Při cestě vlakem jsme si všímali krásné podzimní přírody, opadávajícího listí a malebného prostředí vesniček, které jakoby v zapomnění žijí svým poklidným životem. Cesta vlakem pozvolna ubíhala a než jsme se nadáli, byli jsme v Bečově. Ač jsme již toto městečko západních Čech mnohokráte navštívili, dne s poprvé jsme se vydali do Botanické zahrady.

Po občerstvení na nás čekalo velmi pěkné odpoledne. Byla pro nás připravena beseda o rostlinách Botanické zahrady, na kterou navázala vlastní výroba jablečného moštu. Všichni jsme se pod vedením instruktorky pustili do mělnění jablek, následného umístění jablečné hmoty do lisu a vlastního lisování jablek. Odměnou za nelehkou práci nám byl vlastnoručně vyrobený mošt, který nás příjemně osvěžil. Mnozí z nás konstatovali, že takto dobrý mošt ještě v životě neochutnali.
Sluníčko hřálo a sobotní odpoledne se chýlilo ke konci. Ještě jsme si nasbírali kaštany, rozloučili se se zvědavým kocourem, který nám dělal po celou dobu milou společnost, poděkovali za pěkné odpoledne a vydali se na vlakové nádraží. Čerstvý vzduch a podzimní slunečné počasí nás znavily. Vláček nás odvážel domů. Pozorovali jsme krajinu a přemítali nad krásně stráveným sobotním odpolednem.
Vedoucí AC: Mgr. L. Kroupová a Mgr. Z. Marková.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.