Závěrečné zkoušky v Prš

Závěrečné zkoušky v PršDne 20. 6. 2017 pět žáků z Prš dělalo praktické zkoušky z přípravy a výroby pokrmů. V tomto školním roku byli připravené 3 menu, ze kterých si žáci vylosovali menu č.3 – Zeleninový krém s mrkví a bramborem, ražničí , bramborovou kaši, zelný salát s koprem a jako dezért byl banán politý čokoládou s jahodami a šlehačkou.

Mezi končícími žáky byli: Marek Dvořák, Martin Malčánek, Jan Michalec, Jakub Smažík a Denisa Mertlová. Všichni byli ohodnocení známkou výborný. Skutečně se jim jídlo povedlo, všem velice chutnalo. Předsedkyní poroty byla p. S. Stašová z Chebu a na jídle si dokonce pochutnala i Česká školní inspekce.
Přeji svým žákům do budoucna pevné zdraví, štěstí, dobrou práci a splnění všech přání.
Třídní učitelkaPaedDr.MáriaVernarčíková