EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Praktická škola dvouletá

Praktická škola dvouletáVe školním roce 2015/2016 v Praktické škole dvouleté, bylo 10 dětí. V 1. ročníku přišli tři noví žáci – M. Malčánek, J. Smažík a D. Pospíšilová. Dva žáci měli 1. ročník rozložený na 2 roky. – Z. Špaček a D. Mertlová. V 2. ročníku Praktické školy bylo 5. žáků. Tři žáci letos ukončili školní docházku a absolvovali závěrečné zkoušky – M. Švantnerová, J. Fiala a D. Zahradník. Všichni žáci absolvovali s vyznamenáním. Uděluji jim pochvalu. Dva žáci mají 2. ročník rozložený na 2 roky. Jsou to J. Michalec a M. Dvořák.

 

Žáci v Praktické škole učivo zvládli dle svých možností a schopností. Aktivně se zapojili do prací ve školní dílně, zahradě i v Charitě ve Staré Roli. Vytvořili výborný kolektiv a vzájemně si pomáhali. 

V dubnu došlo v Praktické škole k výměně asistentek. Nová asistentka L. Žižková se dobře adaptovala ve třídě.

Během školního roku jsme navštěvovali Městskou i Krajskou knihovnu v Karlových Varech, kde se žáci aktivně zapojovali do workshopu a programu.

V květnu jsme si vyjeli na výlet do Plzně do Techmanie a zoologické zahrady, navštívili jsme rozhlednu Diana, lanové centrum Linhart, mini ZOO ve Staré Roli a Kozodoj. Pravidelně jsme se účastnili všech akcí v Zájmovém dni i Barevném setkání. Také jsme si udělali nástěnku, na které jsou žáci v předmětu Výživa a příprava pokrmů, byli jsme aktivní v projektu 700 let narození zakladatele Karlových Varů Karla IV. Dbali jsme na čistotu okolí školy a školních kontejnerů.

30. června odevzdáme vysvědčení i žákům, kteří se s námi rozloučí. Přejeme všem krásné prázdniny.

O práci v praktické škole jsem podala informace na webových stránkách a ve školním časopise.

PaedDr. M. Vernarčíková, třídní učitelka

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.