Praktická škola v Techmánii a Zoo

Praktická škola v Techmánii a ZooVe středu 25.5.2016 jsme si uspořádali školní výlet do Plzně z příležitosti konce školního roku 2015/16.Naše cesta vedla do Techmánie, kde jsme se obeznámili s vědou, technikou a vesmírem. Někteří žáci byli v Techmánii poprvé a byli moc nadšení.Všichni jsme si mohli vyzkoušet jak to vypadá v reálném světě na mnohých úsecích života.

Druhá část prohlídky byla  věnovaná sekci Vesmír a také to bylo hodně zajímavé. Všem se nám to líbilo a užívali jsme si to plnými doušky.

Po obědě jsme navštívili Zoo. Svět zvířat nás také hodně zajímá. Zoo je pěkně upravená a má hodně zajímavých zvířat. I počasí nám přálo, tak jsme byli příjemně naladění. Pro všechny to byl krásný zážitek. Žákyně D.Pospíšilová v pondělí odjela na lázeňský pobyt a proto jsme školní výlet realizovali dříve.

Napsala třídní uč. M. Vernačíková

Asp.L.Žižková