Záchranný kruh, Dopis pro ježíška a Čertovská třída

Záchranný kruh, Dopis pro ježíška a Čertovská třídaDne 14. 12. 2015 se naše PrŠ zúčastnila akce Záchranný kruh „Svět zdraví“ v nově zařízeném prostoru v Karlových Varech. Žáci měli možnost vyzkoušet si resuscitaci, seznámili se s první pomocí při různých onemocněních a infarktech. Bylo to moc zajímavé dopoledne s členy záchranného sboru. Těšíme se na další návštěvu pod názvem: „Výjimečné záležitosti“.

V měsíci prosinci jsme kromě vyrábění adventních věnců vyrobili i „Dopis pro Ježíška“ ve formě vánočního stromku s přáníčky jednotlivých žáků a odvezli jsme ho do Městské knihovny. Vyrobili jsme i přáníčka pro naše kamarády v Popradu.

4. 12. 2015 se třída PrŠ stala úplně jinou třídou – „Čertovskou“. Všichni žáci i s paní učitelkou a asistentkou pedagoga si oblékli čertovské oblečení a spolu s Mikulášem a hlavně čertem chodili ze třídy do třídy a poučovali nezbedné žáky, jak se mají ve škole chovat. Všichni jsme zažili příjemné a nezapomenutelné dopoledne.

Vypracovala: PaedDr. M. Vernarčíková