O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Leden v PS

Leden v PSBěhem měsíce ledna jsme se stihli zúčastnit soutěže Mladý zahrádkář 2023, kde si žáci prověřili své znalosti, které získali při pěstování na naší školní zahradě. Své školní vědomosti si mohli prověřit v soutěži vyhlášené školní družinou s názvem Mozkovna. Třetí soutěž jménem Vzduch pro život vedla žáky k zamyšlení vlivu člověka na životní prostředí a zároveň propojila jejich vědomosti z předmětů jako je estetická výchova a také z výchovy ke zdraví. Jejich práce nejsou ještě dokončené, ale už teď vidíme, že se dílo podaří.
Za PSl2 zpracovala Olga Fýsková

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.