Šablony II

Exkurze do OC Tesco a Electroworld

Exkurze do OC Tesco a ElectroworldDne 10.1.2023 se obě třídy provozních služeb vydaly na exkurzi do OC Fontána. V rámci získávání nových poznatků z praktického života, jsme navštívili nákupní centrum Tesco. Úkolem žáků bylo, vyhledat ceny určitých surovin, potřebných ke zhotovení zadaného pokrmu. Tyto informace pak dále porovnávali s cenami potravin z prodejen Coop a Nejlevnější potraviny, které jsme si zjistili v předešlých dnech. Rozdíly mezi jednotlivými položkami pak žáci zanesli do svých pracovních listů.

V Electroworldu jsme získali informace potřebné pro běžnou údržbu a čištění používaného přístrojového a technického vybavení. Zajímaly nás také parametry spotřeby energií a snadnosti manipulace se spotřebiči. Pracovníci Electroworldu nám při naší návštěvě vyšli vstříc a předali nám užitečné informace týkající se údržby a péče.
Obě třídy spolupracovaly na zadaných úkolech a celý den se nám velmi vydařil.
Za Provozní služby zpracovala
Lenka Zemanová