O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Veletrh pracovních příležitostí

Veletrh pracovních příležitostíDne 3.11. jsme navštívili s naší třídou PrŠ (1.) Veletrh pracovních příležitostí v hotelu Thermal, kde si žáci poslechli přednášky o tom, jak psát životopis a jak se chovat na pracovním pohovoru. Žákům se nejvíce líbili stánky firem, kde se mohli zeptat na pracovní příležitosti a na podmínky, které musí splnit, aby mohli začít pracovat v dané firmě. Nakonec si všichni vzali různé propagační materiály a vydali jsme se zpět do školy. Tento veletrh byl opravdu vydařený a žákům pomohl, jak na výběr zaměstnání do budoucna.
Radka Sosnovcová

 

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.