O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Začátek školního roku v Provozních službách

Začátek školního roku v Provozních službáchPo prázdninách jsme se sešli v plném počtu a s novými zážitky z letních dnů. Komunitní kruh byl proto tentokrát o něco delší, než bývají náše pravidelná setkání, která probíhají po každém víkendu jako náhled do našich životů mimo školu.
Radostí pro nás pro všechny bylo sklízet, co se urodilo na našem školním záhonku. A že toho nebylo málo! Z rajčatové vlastně vyrobené šťávy jsme si uvařili luxusní rajskou omáčku, po které se jen zaprášilo.

To, co zbylo, jsme zavařili a použijeme v budoucnu na některý z našich dalších receptů. Nedozrálá rajská jablíčka plánujeme použít na výrobu čalamády.
Říjen se nesl ve zpracování jablek, loupalo se, strouhalo i zavařovalo. Vylouskala se spousta vlašských ořechů, které využijeme na pečení vánočního cukroví.
Společně s prváky jsme vyrazili do Karlových Varů, v rámci tohoto turistického výletu jsme si zahráli na detektivy a objevovali jsme utajená zákoutí Varů a zároveň jsme pátrali po tajném fantomovi. Už se nemůžeme dočkat na další výpravu po stopách nového, pro nás zatím neznámého fantoma.
Na budově naší školy započala částečná rekonstrukce, a tak byl konec října ve znamení ředitelského volna a podzimních prázdnin.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.