EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

PrŠáci mají RYTMUS…

PrŠáci mají RYTMUS…Ve školním roce 2018/2019 se v rámci sociální rehabilitace zapojili všichni žáci PrŠ do Tranzitního programu RYTMUS, o.p.s. Byli se podívat na devíti pracovištích a z těchto náhledů si vybrali pracovní pozice, které je zaujaly. Nyní už probíhájí praxe. Někteří pracují v pražírně kávy, kde balí a váží kávu. Další žáci pomáhají s úklidem v secondhandu , v prodejně dětských potřeb pracují dva žáci, pomáhají s úklidem a pracují na PC a v kanceláři RYTMUSU vykonávají úklidové práce.

Jak říká vedoucí tranzitního programu: „Naše žáky si všichni chválí a zaměstnavatelé hodnotí praxe velmi dobře.“

Alena Kleštíková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.