EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Život naší třídy PrŠ v prvním pololetí školního roku 2018/2019

Život naší třídy PrŠ v prvním pololetí školního roku 2018/2019V září k nám nastoupil nový žák, abychom se lépe poznali vymysleli jsme si celodenní výlet na Dianu. Jeli jsme lanovkou, vystoupali jsme po 150 schodech a byli jsme odměněni nádherným výhledem na Karlovy Vary a okolí.
V rámci Mezinárodního folklorního festivalu jsme se účastnili přehlídky čtyř souborů v Kongresovém sále hotelu Thermal. Vystoupení byla netradiční a odnesli jsme si pěkné zážitky.

 V rámci oslav 100. výročí založení Československa jsme vyslechli symfonii Má vlast od Bedřicha Smetany. Koncert probíhal v Mariánských lázních. Krásný a nezapomenutelný zážitek.

V listopadu jsme navštívili výstavu Ondřeje Michálka, která byla věnována grafickému designu v Becherově vile. Po prohlídce jsme si v dílně mohli vyrobit vánoční přání. Moc se nám zde líbilo.
V prosinci v Galerii umění Karlovy Vary jsme navštívili expozici 100 let – 100 děl/100 umělců – 100 osudů. Prohlídka obrazů byla vhodně popisována a my jsme si mohli jednotlivé obrazy složit jako puzzle. Bylo to pro nás pěkné a zábavné.
Před Vánocemi jsme se účastnily přehlídky tanečního souboru Fontána. Celý program byl též koncipován v rámci oslav 100. Výročí vzniku samostatného Československa. Tanečníci předvedli krásná vystoupení a my jsme byli velmi nadšeni.
Jak je v naší třídě tradicí, pořádáme Vánoční posezení s rodiči, přáteli školy, bývalými žáky a vyučujícími. Pohoštění si připravujeme sami v rámci výuky předmětu VPP a dáváme si vzájemně dárky.
Alena Kleštíková AP

Copyright © 2013. All Rights Reserved.