EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Spojení příjemného s užitečným

Spojení příjemného s užitečnýmZačátek února přinesl naší třídě PrŠ příjemný a užitečný zážitek. Pro nikoho ve škole není tajemství, že PrŠáci jsou moc šikovní a během prvního pololetí se moc dobře učili, a proto byl průměr třídy 1,1. Tak jsme se na třídní poradě rozhodli, že by bylo hezké tento úspěch oslavit. V rámci rodinné výchovy dostali žáci úkol naučit se, jak zacházet s penězi. Každý dostal určitou sumu a měl se samostatně rozhodnout, co si objedná a zaplatí.

Cestou do cukrárny jsme si prohlédli zajímavé památky a popovídali jsme si o historii Karlových Varů. V příjemném prostředí cukrárny si naši žáci samostatně objednali, na co měli chuť, moc si pochutnali a všichni úkol splnili na jedničku s hvězdičkou. Tento den se nám všem moc líbil a už se těšíme na další naplánované akce.
Alena Kleštíková

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.