Spojení příjemného s užitečným

Spojení příjemného s užitečnýmZačátek února přinesl naší třídě PrŠ příjemný a užitečný zážitek. Pro nikoho ve škole není tajemství, že PrŠáci jsou moc šikovní a během prvního pololetí se moc dobře učili, a proto byl průměr třídy 1,1. Tak jsme se na třídní poradě rozhodli, že by bylo hezké tento úspěch oslavit. V rámci rodinné výchovy dostali žáci úkol naučit se, jak zacházet s penězi. Každý dostal určitou sumu a měl se samostatně rozhodnout, co si objedná a zaplatí.

Cestou do cukrárny jsme si prohlédli zajímavé památky a popovídali jsme si o historii Karlových Varů. V příjemném prostředí cukrárny si naši žáci samostatně objednali, na co měli chuť, moc si pochutnali a všichni úkol splnili na jedničku s hvězdičkou. Tento den se nám všem moc líbil a už se těšíme na další naplánované akce.
Alena Kleštíková