O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Červen - Sportování na Linhartu

Sportování na LinhartuDne 12. 6. 2017 se čtvrťáci společně s páťáky vydali na Linhart. Dostali jsme totiž nabídku od Magistrátu města Karlovy Vary, kterou jsme se ani neodvážili odmítnout.
Protože jsme vyrazili brzy, udělali jsme si procházku po lázeňských lesích. Dojeli jsme autobusem do Tuhnic a vyšli jsme do lesa. Než jsme došli na Linhart, pěkně jsme se prošli, abychom zahřáli svaly a připravili je na lanové centrum.

Když jsme konečně došli na místo, děti se nemohly dočkat, až budou zajištěné a moci vyrazit na dráhy. Ti rychlejší si dokonce stihli projít dráhu dvakrát. Čas bohužel rychle běžel a my se museli vrátit zpátky. Než jsme odešli, dostali jsme ještě od Magistrátu sladkou pozornost. Byla to přesnídávka a bonbony. Posilněny jsme si sbalily batůžky a vyrazily jsme zpátky na autobus. Tentokrát jsme šli do Doubí na zastávku a svezli se autobusy.
Dětem se výlet moc líbil a někteří dokonce překonali sami sebe. Zjistili, že dokáží překonat svůj strach a můžou být na sebe pyšní. Jejich sebevědomí se posílilo a nám nezbývá nic jiného, než jim popřát, aby i nadále dokázali překonávat překážky, které jim život nachystá.
Nesmíme také zapomenout na magistrát města Karlovy Vary, který nám tuto možnost poskytl, čímž mu velmi děkujeme.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.