O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Prosinec - Hrajeme si s odpady

Prosinec - Hrajeme si s odpadyStalo se milou tradicí, že se naše škola pravidelně zúčastňuje soutěže Hrajeme si s odpady, pořádanou Krajským úřadem Karlovy Vary. Také letošek nebyl výjimkou a do klání o nejhezčí výrobek z odpadového materiálu se zapojily třídy PTB a IV. A. Každá z nich měla jiné téma. Čtvrťáci dostali za úkol vyrobit vánoční ozdobu, jejich mladší kamarádi vánoční stromeček. A nenechali se zahanbit. Zvoneček z plastových víček i papírový stromeček poskládaný z několika částí se opravdu povedli.

Paní učitelka Hronová výrobky odvezla do Krajské knihovny a předala je p. Venhodovi, který měl celou soutěž na starost. I když naše výrobky nepatří mezi letošní vyhrávající, soutěž naše žáčky bavila a získali jsme malou odměnu. Do příštího ročníku soutěže se určitě opět přihlásíme a vás zveme také.
Za PTB a IV. A p. uč. Zmijová a p. uč. Hronová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.