O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

duben - Chceme čisté město 2016

Chceme čisté město 2016Hurá na odpadky. Tak tu máme konečně jaro. A kromě probouzející se přírody a rozkvétajících kytiček se objevily (bohužel) také odpadky, které nepořádní lidé odhazují tam, kam je napadne. Ale naši školáci si s nimi vědí rady, s těmi odpadky. Ve škole odpadky pravidelně třídí a v pondělí 18. 4. se vydali se svými učiteli do okolí své školy, aby také tam dali vše do pořádku. Pod záštitou Magistrátu města Karlovy Vary, který vyhlásil soutěž „Chceme čisté město“, se naši děti a žáci zapojili i do fotografické soutěže.

Její podmínkou bylo vyfotit, uklidit a již čisté místo bez odpadků opět zdokumentovat. Z fotografií pak bylo potřeba vytvořit např. nástěnku, koláž nebo prezentaci na počítači a hotovou práci zaslat zpět na MM Karlovy Vary. A tak se uklízelo, sbíralo, nosilo a fotilo jako o život. Zapojili se opravdu všichni - uklízeli třídy PT B, I. A, II. A, III. A, IV. A, IV. B, V. A, VI. A a také třída S4 a PrŠ. Hned bylo kolem školy opravdu čisto a na zahradě stály plné pytle nasbíraných odpadků. Počasí nám přálo, přírodě jsme pomohli a domů se nám proto šlo zvesela. A co vy, přidáte se příště k nám? Stačí jenom, abyste odpadky dávali tam, kam patří, a to i po celý rok. Tak hurá do toho a půl je hotovo! 

 

Za všechny sběrače napsala: D. Pirstitzová.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.