O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Říjen - Malý chovatel ve třídě S5

Malý chovatel ve třídě S5V naší třídě máme šest žáčků. V rámci environmentální výchovy a výuky věcného učení, se učíme i o zvířátkách, péči o ně a další rozvoj poznávání k všeobecnému rozhledu dítěte. Abychom využili naše znalosti a naučili se o živá tvoření starat, pořídili jsme si do třídy nové zvířecí kamarády. Strašilku Fionu, africké šneky Frenkyho, Ferdu a také zlatého křečka Fíďu. O všechna zvířátka se žáci pečlivě starají, učí se krmení, výměně podestýlky a celkové péči o tyto tvory.

Každý žák dostává zároveň zpětnou vazbu od těchto zvířat, která spočívá v poznávání života zvířete, jeho užitečnosti a to v souvislosti na celkový koloběh života zvířat v přírodě. Proto jsme volili výběr různého druhu zvířat. Velmi důležité ve výchově žáků, je vytváření citových vazeb k nim. Mají je rádi a umí s nimi dobře zacházet.
Autor: Bc. Lenka Matvijová

 

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.