O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

únor - Kdo si hraje, recykluje!

 

únor - Kdo si hraje, recykluje!Naše škola je již šestým rokem zapojena do projektu Recyklohraní, ve kterém sbíráme body a za ně si pak vybíráme odměny. Každý rok se snažíme splnit alespoň dva zadané úkoly. Letos se nám povedlo splnit úkol Enigma, další nás ještě čeká. Do hry se zapojily třídy PTA, I.A, II.B a III.A, které pracovaly na obrázcích a vyplnění křížovek i hledání v bludišti. Snad se nám tím povedlo získat další cenné body, aby nám odměny pro naše žáčky i předškoláčky přibývaly.

 

Zapsala: A. Zmijová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.