leden - Fotosoutěž „zimní příroda“

leden - Fotosoutěž „zimní příroda“Přišla zima a s ní krátké dny a dlouhé noci. Aby nám všem čas při čekání na jaro rychleji uběhl, zapojili jsme do naší ekovýchovy také maminky a tatínky. Všichni, kdo rádi fotografují, měli možnost zúčastnit se soutěže Zimní příroda, která probíhala od ledna až do konce února. Sešlo se 6 fotografií od rodičů našich žáčků a paní učitelky měly za úkol rozhodnout o prvních třech vítězných místech. A věřte, že neměly lehkou práci. Všechny snímky byli něčím zajímavé a na každé si dal jejich autor záležet. Ale první místo, stejně jako druhé a třetí může být jen jedno.

A tady jsou výsledky:

1.místo     Michaela Bouzová, IV.A      „ Ptáček“     (autor maminka)

2.místo     Denny Solař, I.A                   „ Zimní kůň“ (autor maminka)

3.místo     Aleš Körber, III.A                 „ Mrazivá fontána“ (autor tatínek)

Všem výherců blahopřejeme a kdo se nestihl přihlásit letos, může to příští rok zkusit znova. Budeme držet palce!

Zapsala A. Zmijová