O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Červen - Máme rádi zvířata

Červen - Máme rádi zvířataV letošním školním roce jsme navázali na tradici školních fotosoutěží další pěkným tématem. Ta letošní se jmenovala „Máme rádi zvířata“ a přihlásilo se do ní se svými více než čtyřiceti fotografiemi dvacet šest našich mladších i starších žáků. Hlasování o tři nejpovedenější fotky se ujal celý pedagogický sbor a všichni ostatní dospěláci naší školy. A nebylo jim co závidět. Vybrat ze všech úžasných fotek jen tři nej bylo opravdu těžké. Ukázalo se, že skoro každý má doma nějaký krásný zvířecí model, ať už opeřený, mokrý či chlupatý.

Z fotografií nás pozorovali nejrůznější zástupci zvířecí říše, od domácích až po cizokrajné, které potkáte jen v ZOO. A každý z nich si zasloužil vyhrát. Po dlouhém anonymním rozhodování zvítězily tři snímky, jejichž autoři dostali pěkné odměny. Ale ani ostatní nepřišli zkrátka, všichni si odnesli sladkou odměnu a opravdu všechny fotky zase vystavíme na chodbě školy, kde se jimi mohou potěšit žáci i rodiče. A kdo že to nakonec celé vyhrál?

1. místo
Eliška Karelová
2. místo
Eliška Vacková
3. místo
Tomáš Flégl

Další účastníci soutěže:

Adéla Císařová, Jan Císař , Adriana Prokešová, Marie Antonie Bajusz, Jan Česák, Marcel Česák, Daniel Kottnauer, Roman Kottnauer, Daniel Šebo, Nela Šebová, Eliška Ervová, Jakub Matuška, Jindřiška Hatinová, Jitka Popadincová, Martin Povolný, Tomáš Vícha, Vanesa Chocová, Míša Machová, Tomáš Fridel, Laura Visingerová, Martin Šebek, Jiří Weigend, Dara Braunová
Moc děkuji všem úžasným fotografům za krásné fotografie a vy ostatní se nebojte. Příští rok do toho jdeme znovu!
Zapsala: A. Zmijová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.