O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Prosinec - Šesťáci doplavali

Šesťáci doplavaliV průběhu prvního čtvrtletí chodili šesťáci na hodiny plavání. Na druhém stupni se sice již na plavání nechodí, ale protože naši žáci v loňském školním roce kvůli corona viru nestihli vše odplavat, chodili jsme i teď. Žáci se tak po prázdninách vrátili do známého prostředí bazénu a rychle si i vzpomněli, co se již naučili. Po rozdělení do skupin na první lekci mohli začít s výcvikem. Během hodin plavání se tak učili splývat s deskou i bez desky, dýchat do vody, zahráli si také vodní pólo. Dokonce kutáleli sudy do vody a poté zkoušeli šipku.

Na závěr každé hodiny po náročném trénování byla i zábava a děti si mohly v bazénu pohrát. Poslední hodinu výcviku plnily závěrečné požadavky, aby získaly diplom plavce. Mezi požadavky patří uplavat 12 bazénů, skok šipky a uplavat cca 10 metrů pod vodou. Většině žáků se podařilo vše splnit a diplomy získali. Tím pro nás však plavání skončilo. Bylo nám to líto, ale nedá se nic dělat…hlavně, že jsme to zvládli.

Tereza Kalánová Ptáčková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.