O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Září - Opět s velrybou Varybou na cestách

Opět s velrybou Varybou na cestáchV pondělí 6. 9. 2021 se čtvrťáci společně s páťáky tradičně vydali na putování s velrybou Varybou. Toto putování má za úkol lépe poznat Karlovy Vary, v nichž většina bydlí či se narodila. I když zde někteří žijí mnoho let, stále je co poznávat, a navíc se dozví mnoho zajímavých informací o Karlových Varech, významných osobnostech, které Karlovy Vary navštívili a mnoho z těchto osobností si toto město oblíbily, jako například Goethe.

Letos vedla cesta od Tržní kolonády přes Starou Louku do sadů Karla IV. k jeho soše, k Císařským lázním, do lesa na Karlovu vyhlídku, k lavičce maďarského básníka Aranyho přes lanovku (konkrétně stanici Jelení skok) až k Zámecké věži, kde cesta skončila.
Výšlap to byl pro naše žáky chvílemi náročný, ale všichni to nakonec zvládli. Po vypracování kartiček, které nás cestou provázely, dostali žáci malou odměnu ve formě odznáčku a pytlíčku bonbónů.
Těšíme se již na příští rok, kam nás velryba Varyba zavede, kam se podíváme a co nového se dozvíme. Ahóóój velrybo Varybo!
Zapsala: Mgr. Anna Hnátková, DiS.

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.