O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Květen - Fotosoutěž „Hmyzáci mezi námi“

Fotosoutěž „Hmyzáci mezi námi“V letošním školním roce po delší době opět proběhla fotosoutěž, tentokrát na téma Hmyzáci mezi námi. Toto téma se nejprve zdálo nesplnitelné, protože letošní dlouhá zima a studené jaro hmyzu zrovna nepřálo. Ale sotva vykoukly první sluneční paprsky, pustili se mnozí žáci i jejich rodiče do pilné práce a fotek rychle přibývalo. Nakonec se jich sešlo, věřte – nevěřte, rovných čtyřicet od dvaceti šesti fotografů a fotografek. A jedna je hezčí než druhá.

Celému pedagogickému sboru naší školy pak nastalo nelehké rozhodování. Vybrat na první tři místa ty nejpovedenější z nich. Hlasování bylo tradičně anonymní a vybrat z nádherných a detailních fotografií ty nejhezčí bylo opravdu nesnadné. Na prvním a třetím místě se nám tak sešly fotografie dvě, místo druhé obsadil jeden snímek. Sladkou odměnu pak dostali všichni ostatní zúčastnění a společnou bonbónovou cenu si odnesla třída I. A, která fotografovala dohromady. Kolegyním a kolegům patří velký díky za hlasování a rozhodnutí. Obrovskou pochvalu a velké poděkování si pak zaslouží všichni, kteří fotografii poslali. Díky nim máme sbírku, s kterou klidně můžeme do celostátní soutěže fotografů. Všechny snímky budou v září vystaveny na chodbách školy, kde si je budou moci prohlédnout žáci, rodiče a znovu zaměstnanci školy. A až se dost vynadíváme, budou sešity do kroužkové vazby jako fotokniha.
A jak to tedy nakonec dopadlo?
1. místo
Ivona Regnerová
Karolína Hlavanová
2. místo
Adriana Prokešová
3. místo
Veronika Glaserová
Marie Antonie Bajusz

Další ocenění:
Vivien Gvoždíková, Natálie Glaserová, Jan Císař, Tomáš Fridel, Samuel Mäsár, Adéla Císařová, Filip Čapla, Lukáš Čapla, David Duong, Matyáš Mäsár, Ignat Moskovka, Tomáš Vícha, Jakub Marek, Karolína Glaserová, Michaela Kaplanová, Daniel Neudert, Anna Strejcová, Nela Červencová, Jakub Váňa, Vojtěch Palouš, Matyáš Matějka
Všem fotografům třikrát hurá, hurá, hurá!
Zapsala: Andrea Zmijová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.