O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Leden - Leden 21 v PTB

Leden 21 v PTBSněhuláčku, sněhuláčku,
půjdeš s námi na zahrádku.
Budeme si spolu hrát,
stavět i se koulovat.
Přišel víkend, nasněžilo,
pak už jenom pěkně bylo.
Sníh se třpytí, slunce svítí,
ach ta pěkná krajina,
přikryla ji bílá peřina.


Děti z PTB se po vánočních prázdninách opět těšily za svými kamarády do školy. Povídali jsme si s dětmi, jak doma prožily vánoční svátky a jestli jim „ Ježíšek“, nadělil dárky pod stromeček, které si přály. Všechny děti byly moc spokojené, že se jim přání splnila. Opět jsme se pustili do práce. Vyráběli jsme paní zimu, sněhuláky, ptáčky u ptačí budky, zimní sluníčko a vybarvovali zimní omalovánky. Pak už jsme jen čekali na ten vysněný sníh, kterého jsme se také dočkali. A hurá ven. Stavěli jsme sněhuláka, také chobotnici a nejen to. Zkoušeli jsme experimentovat se sněhem. Vzali jsme si barvy a celou chobotnici ozdobili barvičkami, takže jsme si vyzkoušeli, jaké to je, malovat na sníh. Také jsme trochu sportovali, jezdili na lopatách, házeli sněhovými koulemi na cíl, zahráli jsme si honičku ve sněhu a zkoušeli dále experimentovat se sněhem. Zdobili jsme větvičky moc hezkými srdíčky. Také jsme si vyšli na procházky po okolí naší školy a pozorovali krásy zasněžené krajiny. Zvířátkům do Centra zvířat jsme zanesli suché pečivo, skořápky a piškoty pro opičku. A měsíc leden je u konce. Ve čtvrtek 28. ledna si rozdáme pololetní hodnocení práce a hurá na pololetní prázdniny.

Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.