O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Šablony II

Listopad - Měsíc listopad v PTB

Měsíc listopad v PTBPřípravná třída PT B se připravuje na vánoční besídku pro rodiče. Děti krásně samostatně pracovaly na vánoční výzdobě, kterou si můžete prohlédnout v prostoru u naší třídy. Těšíme se na vánoční čas,
který je před námi. V měsíci listopadu jsme se zúčastnili zábavného programu Honzy Krejčíka v Lidovém domě ve Staré Roli. Děti se moc pobavily a program se jim moc líbil.

Program v Becherově vile, nazvaný „Evropa“ s výstavou obrazů byl pěkný a výroba sovičky se dětem také vydařila. Ukončili jsme 1. čtvrtletí tohoto školního roku rozdáním pochvalných listů s malým dárečkem. Děti jsou šikovné, samostatné a zvídavé. Rády vyrábějí, cvičí, plní zadané úkoly a pěkně si hrají v hracích koutcích námětové hry, při kterých si rozvíjejí fantazii, řeč a upevňují kolektivní vztahy. Koncem měsíce jsme také navštívili zvířátka v Mini ZOO. Návštěva Mini ZOO nás vždy pobaví krásnými a milými zvířátky, na které si můžeme sáhnout, pohladit si je a hlavně se dovídat stále nové a zajímavé poznatky.

Zapsala: Hana Hronová

Copyright © 2013. All Rights Reserved.