Hodnocení projektu: „Všude mám kamaráda“

2. pololetí školního roku 2015/2016

Hodnocení projektu: „Všude mám kamaráda“Školní rok 2015/2016, hlavně 2. pololetí, se neslo ve znamení příprav na návštěvu žáků ze ZŠ Komenského v Popradu, která se uskutečnila ve dnech 13. – 17. 6 2016.

Období příprav bylo náročné na čas a realizaci exkurzí a návštěv na jednotlivých místech Karlových Varů. Žáci i učitelé byli ubytováni v léčebně Mánes. Přijelo 10 dětí 9. ročníku a 2 vyučující. Z toho E. Bednárová, vedoucí projektu ze Slovenska a E. Neupaverová. Žáci absolvovali bohatý program (viz. příloha). Navštívili obě školy, ZŠ a SŠ ve Vančurově ulici i Svahové ulici a pozdravili se s dětmi. Společně jsme si zazpívali slovenské i české písně.

Nadšení žáků bylo velké. Karlovy Vary se jim moc líbily a též posezení ve Vančurovce s bohatým občerstvením, o které se postarali vyučující.

Plni zážitků a krásných chvil odjeli v pátek 17. 6. směrem do Prahy, kde si ještě prohlédli i stověžatou Prahu.

Věřím, že dlouho budou vzpomínat na nás a na celkovou návštěvu v Karlových Varech. Přejeme všem nádherné a pohodové prázdniny v plném zdraví a krásných chvil.

Na přípravě programu se podílel letos i Z. Kunc, kterému moc děkuji za spolupráci.

V Karlových Varech dne 30. 6. 2016

Vypracovala: PaedDr. Maria Vernarčíková – vedoucí projektu