O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Zavítali k nám naši přátelé z Popradu

Zavítali k nám naši přátelé z PopraduŠkolní rok 2013/14 zakončili učitelé v ZŠ, MŠ a PrŠ Karlovy Vary ve Vančurově a Svahové ulici příjemnou návštěvou přátel ze ZŠ Komenského v Popradu v rámci projektu „Všude mám kamaráda“.

V sobotu ráno přijeli do Karlových Varů a my jsme je vítali tak, jak se na Karlovy Vary patří – v dobových kostýmech, v čele s králem Karlem IV. – zakladatelem tohoto města a jeho družinou, včetně muzikantů a příjemné atmosféry ze strany hostitelů.

Učitelé si prohlédli školu, stromky přátelství ve školní zahradě, krásné město, které se připravuje na velkolepou akci – 49. ročník Mezinárodního filmového festivalu, navštívili Becherovku, prošli se po kolonádě, ochutnali prameny a z rozhledny Diany shlédli široké okolí Karlových Varů. Podívali se i do Mariánských Lázní se zpívající fontánou v melodii z filmu TITANIC, ochutnali oplatky, prameny a pak se prošli i po kolonádě ve Františkových Lázních. Upoutal je i Motýlí dům, plný nádherných exotických motýlů. Počasí pokazilo návštěvu přírodní rezervace SOOS, ale to jim nijak neubralo na celkovém dojmu z pobytu u nás.

Naši přátelé odjížděli z Karlových Varů plni dojmů, nádherných zážitků, nápadů pro tak náročnou práci v současné době, jako je učit a vychovávat mladou generaci.

Je na místě napsat, děkujeme za krásné přátelství škol mezi národy Čechů a Slováků, už tak dlouhou dobu – 7 let. Těšíme se na setkání s nimi spolu s našimi žáky, kteří se taky rádi do města pod Vysokými Tatrami podívají.

 

M. Vernarčíková

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.