V Popradu

V PopraduVe dnech 27. a 28. října jsem navštívila družební školu ZŠ – Komenského v Popradu a přinesla jsem dárečky, pozdravy a dopisy od našich žáků ze ZŠ, MŠ a PrŠ v Karlových Varech. Návštěva ve škole byla velice příjemná a vstřícná. Paní ředitelka Jarmila Cervová a paní zástupkyně E. Bednárová mě provedly školou a třídami, které jsou vyzdobeny i prácemi našich žáků.

Navštívila jsem 1. a 4. třídu a popovídala jsem si se žáky, kteří napsali dopisy a vyrobili velice pěkné a kvalitní projekty a podzimní pozdravy. Při té příležitosti jsem udělala i pár záběrů ze školy, které si můžete prohlédnout v galerii Projekty.
 Paní ředitelka vzpomínala a mluvila o návštěvě učitelů z Karlových Varů jako o moc příjemných chvílích a nádherném přátelském setkání v Popradu Svoje pocity vyjádřila v krásných myšlenkách věnovaných celému pedagogickému sboru – nakonec, můžete si je přečíst.

Dopis