Velikonoční pozdrav a dárky na Slovensko

Velikonoční pozdravV prvním dubnovém týdnu poveze p. uč. Vernarčíková opět do Popradu velké množství pozdravů a dopisů pro naši družební školu. Osobně se tam setká s p. zástupkyní Bednárovou a předá ji velikonoční přáníčka a pozdravy, dopisy od II. A, III. A třídy. Velký projekt „Naše město K. Vary v minulosti a současnosti“ je vyroben ve dvou exemplářích. Jeden je pro popradské děti a druhý visí na chodbě naší školy.

Projekt o pramenech zasílají žáci I. A a III. A třídy. Také třída VIII. A a IX. zasílá zpracovaný projekt o K. Varech. To samé udělal žák V. A třídy Jirka Štěpánek. Školní družina ŠD 2 připravila hezké jarní pozdravy a vajíčka ze sádry pro školní družinu v Popradu. Fotografie si můžete prohlédnout v galerii Projekty. Přejeme všem žákům, celému ped. sboru krásné Velikonoce, hodně zdraví a radosti do nového jara.
 Mária Vernarčíková
 ZŠ, MŠ a PrŠ K. Vary