O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Velikonoční pozdrav a dárky na Slovensko

Velikonoční pozdravV prvním dubnovém týdnu poveze p. uč. Vernarčíková opět do Popradu velké množství pozdravů a dopisů pro naši družební školu. Osobně se tam setká s p. zástupkyní Bednárovou a předá ji velikonoční přáníčka a pozdravy, dopisy od II. A, III. A třídy. Velký projekt „Naše město K. Vary v minulosti a současnosti“ je vyroben ve dvou exemplářích. Jeden je pro popradské děti a druhý visí na chodbě naší školy.

Projekt o pramenech zasílají žáci I. A a III. A třídy. Také třída VIII. A a IX. zasílá zpracovaný projekt o K. Varech. To samé udělal žák V. A třídy Jirka Štěpánek. Školní družina ŠD 2 připravila hezké jarní pozdravy a vajíčka ze sádry pro školní družinu v Popradu. Fotografie si můžete prohlédnout v galerii Projekty. Přejeme všem žákům, celému ped. sboru krásné Velikonoce, hodně zdraví a radosti do nového jara.
 Mária Vernarčíková
 ZŠ, MŠ a PrŠ K. Vary

Copyright © 2013. All Rights Reserved.