O2 Chytrá škola

Od září 2018 jsme pilotní školou Nadace O2, která nás zapojila do programu
O2 Chytrá škola.

 

EU peníze školám

Naše škola se zapojila do projektu
EU peníze školám. Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.plakat maly

Využíváme ICT

Využíváme ICT ve výuceNaše škola se zapojila do projektu
Využíváme ICT ve výuce.

Kliknutím na obrázek se zobrazí podrobnosti.Využíváme ICT ve výuce - text

RPZŠ

   ROZVOJOVÉ PROJEKTY ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Živý kraj

Logo_ZK

Přátelství mezi školami ZŠ, MŠ a PrŠ Karlovy Vary a ZŠ Komenského v Popradu

Ve školním roce 2007/08 bylo navázáno přátelství se školou na Slovensku. Jde o Základní školu Komenského v Popradu. PaedDr. M. Vernarčíková má nad tímto projektem patronát. Je to především ona, kdo vozí dárečky z naší školy a přiváží pozdravy a vše ostatní z družební školy.

Projekt se jmenuje: „Všude máme kamaráda“. Výměnou dárečků, pozdravů a dopisů bychom chtěli prohloubit kontakty slovenských a českých žáků, poznat jazyk dané krajiny, kulturu i přírodní bohatství. Tento projekt se úspěšně rozběhl především častým osobním kontaktem p. Vernarčíkovou s p. zástupkyní Bednárovou. Do budoucna se plánuje i vzájemný výměnný pobyt žáků a učitelů. V prvním patře naší školy se mohou žáci i rodiče podívat na velkou nástěnku, na které najdou vše o družebních školách K. Vary – Poprad. Ve II. A a III. A jsou už koutky, kde si žáci a paní učitelky vystavují přinesené dárečky od popradských dětí.
 Ve druhém pololetí školního roku 2008/09 připravuje p. učitelka Vernarčiková projekt „Naše město“ a fotomontáž ze života naší školy.
 V průběhu tohoto školního roku bude naše družba na webových stránkách školy aktuálně doplňovaná informacemi a fotografiemi.

Copyright © 2013. All Rights Reserved.